Kasia Lins zagra w Toruniu!
Lifestyle

Kasia Lins zagra w Toruniu!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Młoda wokalista wystąpi w Centrum Kultury Dom Artusa w najbliższy poniedziałek. Koncert odbywa się w ramach odwołanego Artus Festival.

Toruński festiwal to święto polskiej muzyki zarówno popularnej, jak i alternatywnej. Plan Tegorocznej edycji został uszczuplony, a większość wydarzeń odwołano. Koncert Kasi Lins jest jednym z niewielu wydarzeń, które odbędzie się stacjonarnie, bez udziału publiczności a transmisję live będzie można oglądać na Facebooku. Organizatorzy przygotowali również wiele interesujących spotkań autorskich z aktorami, sportowcami czy dziennikarzami. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Marcin Dorociński, Anna Gacek czy Adam Bielecki. Niestety ze względu na ograniczenia sanitarne większość z nich odwołano, a zaplanowane koncerty przeniesiono do sieci.

Kim jest Kasia Lins?

Kasia Lins to 30-letnia piosenkarka, pianistka i kompozytorka z Poznania. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła od wydania w 2018 roku albumu „Wiersz Ostatni”, który cieszył się duża popularnością. Rok później artystka została nominowana do muzycznych nagród Fryderyki w aż dwóch kategoriach: Album Roku z gatunku alternatywnego popu i Autor Roku. Od marca ubiegłego roku współprowadzi program „Dziewczyny grają” w radiowej Czwórce. Twórczość Kasi Lins to muzyka z pogranicza popu alternatywnego i soulu. Pośród jej najbardziej rozpoznawalnych piosenek znajdują się takie hity jak „Kiedy dobrze jest nam”, „Southern Wind” czy „Tonę”. Artystka znana jest również ze swojego zaangażowania w sprawy społeczne np. wspieranie ruchu LGBTQ czy Strajku Kobiet. Na kobiecej scenie muzycznej jest porównywana do Darii Zawiałow, z którą przyjaźni się prywatnie. Poniedziałkowy koncert zapowiada trasę Moja Wina Tour, podczas której wokalista zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego albumu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
OSM Krasnystaw – stare i nowe pomysły
OSM Krasnystaw – stare i nowe pomysły
Firma z długą tradycją wzbudza zaufanie. To, że klienci przez wiele lat wybierali jej ofertę, jest bardzo dobrą rekomendacją. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Krasnystaw łączy najlepsze praktyki z przeszłości ze świeżymi propozycjami. Wciąż zyskuje nowych, wiernych konsumentów. Oferuje zarówno typowe polskie produkty mleczarskie, jak i sięga do krajowych i obcych tradycji.
Zapachy do domu: Twój sekret do stworzenia przytulnej atmosfery
Zapachy do domu: Twój sekret do stworzenia przytulnej atmosfery
Zapachy do domu: Twój sekret do stworzenia przytulnej atmosfery. Odkryj tajemnicę przyjemnej aury za pomocą odpowiednich aromatów.
Jak znaleźć motywację do szukania nowej pracy?
Jak znaleźć motywację do szukania nowej pracy?
Szukasz skutecznych sposobów, żeby zmotywować się do zmiany stanowiska? A może chcesz się przebranżowić? Przeczytaj, jak efektywnie zmienić pracę.
Ostatnie wpisy