Kasia Lins zagra w Toruniu!
Lifestyle

Kasia Lins zagra w Toruniu!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Młoda wokalista wystąpi w Centrum Kultury Dom Artusa w najbliższy poniedziałek. Koncert odbywa się w ramach odwołanego Artus Festival.

Toruński festiwal to święto polskiej muzyki zarówno popularnej, jak i alternatywnej. Plan Tegorocznej edycji został uszczuplony, a większość wydarzeń odwołano. Koncert Kasi Lins jest jednym z niewielu wydarzeń, które odbędzie się stacjonarnie, bez udziału publiczności a transmisję live będzie można oglądać na Facebooku. Organizatorzy przygotowali również wiele interesujących spotkań autorskich z aktorami, sportowcami czy dziennikarzami. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Marcin Dorociński, Anna Gacek czy Adam Bielecki. Niestety ze względu na ograniczenia sanitarne większość z nich odwołano, a zaplanowane koncerty przeniesiono do sieci.

Kim jest Kasia Lins?

Kasia Lins to 30-letnia piosenkarka, pianistka i kompozytorka z Poznania. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła od wydania w 2018 roku albumu „Wiersz Ostatni”, który cieszył się duża popularnością. Rok później artystka została nominowana do muzycznych nagród Fryderyki w aż dwóch kategoriach: Album Roku z gatunku alternatywnego popu i Autor Roku. Od marca ubiegłego roku współprowadzi program „Dziewczyny grają” w radiowej Czwórce. Twórczość Kasi Lins to muzyka z pogranicza popu alternatywnego i soulu. Pośród jej najbardziej rozpoznawalnych piosenek znajdują się takie hity jak „Kiedy dobrze jest nam”, „Southern Wind” czy „Tonę”. Artystka znana jest również ze swojego zaangażowania w sprawy społeczne np. wspieranie ruchu LGBTQ czy Strajku Kobiet. Na kobiecej scenie muzycznej jest porównywana do Darii Zawiałow, z którą przyjaźni się prywatnie. Poniedziałkowy koncert zapowiada trasę Moja Wina Tour, podczas której wokalista zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego albumu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co warto wiedzieć na temat skanerów wewnątrzustnych?
Co warto wiedzieć na temat skanerów wewnątrzustnych?
Jednym z nowoczesnych rozwiązań stosowanych w dzisiejszej stomatologii i ortodoncji jest skaner wewnątrzustny.
Jak dbać o zdrowe włosy męskie: Porady i produkty do pielęgnacji
Jak dbać o zdrowe włosy męskie: Porady i produkty do pielęgnacji
Włosy są ważnym elementem męskiego wizerunku i dobrze zadbane włosy mogą dodawać pewności siebie i atrakcyjności.
Daj odpocząć swojej głowie – skuteczne sposoby na odstresowanie
Daj odpocząć swojej głowie – skuteczne sposoby na odstresowanie
Czy często czujesz się zestresowany i zmęczony? Czy twoja praca lub codzienne życie powodują, że trudno Ci się zrelaksować i odpocząć?
Ostatnie wpisy