Krzysztof Zalewski zagra na Dzień Kobiet!
Lifestyle

Krzysztof Zalewski zagra na Dzień Kobiet!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Prawdziwa gratka dla fanów jednego z najbardziej popularnych polskich muzyków. Artysta zagra wyjątkowy koncert online już 7 marca!

Transmisja wydarzenia rozpocznie się o godz. 18.00 na profilu FB oraz Youtube Dzielnicy Bemowo  m.st. Warszawy. Koncert będzie okazją, aby wysłuchać utworów z najnowszego albumu wokalisty pt. „Zabawa” z 2020 roku. Na płycie nie brakuje tematów bliskich nam wszystkim i odniesień do ważnych współczesnych kwestii społecznych. Znajdziemy na niej takie kawałki, jak m.in.: „Lustra”, „Annuszka”, czy „Wszystko będzie dobrze”. To właśnie tytuł ostatniego z nich jest motywem przewodnim, a jednocześnie przesłaniem niedzielnego koncertu, który nie tylko będzie nawiązywał do obecnej rzeczywistości, ale również skłaniał do refleksji.

O artyście

Krzysztof Zalewski to wokalista, multiinstrumentalista oraz kompozytor i autor tekstów. Swoją karierę rozpoczął od występów z heavy metalowym zespołem Loch Ness. Po wygranej w popularnym muzycznym programie „Idol” w 2004 r. światło dzienne ujrzał jego debiutancki album studyjny „Pistolet”. Współpracował m.in. z Brodką oraz Katarzyną Nosowską. W 2013 r. nagrał płytę Zelig, która spotkała się z bardzo dobrymi recenzjami. Na swoim koncie ma również albumy: „Złoto”, „Zalewski śpiewa Niemena” oraz najnowszy pt. „Zabawa”. Brał również udział w ogólnopolskim projekcie „Męskie Granie”. Jego emocjonujące, pełne znakomitych aranżacji koncerty od lat przyciągają tłumy wiernych fanów.

Fot. materiały ogranizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Manicure ślubny – najmodniejsze inspiracje
Manicure ślubny – najmodniejsze inspiracje
Manicure ślubny jest tak samo ważny, jak makijaż czy fryzura. Koniecznie sprawdź, jaką stylizację paznokci wybrać, by wyglądać w tym dniu nienagannie.
Hotel na spotkania biznesowe
Hotel na spotkania biznesowe
To fakt, że jeszcze kilkanaście lat temu spotkania biznesowe urządzało się zawsze w siedzibie firmy. Była to norma. Czasy się jednak zmieniły, a wszelkiego rodzaju spotkania "na szczycie" muszą mieć odpowiednią oprawę.
Spersonalizowane prezenty – doradzamy co i kiedy wręczyć
Spersonalizowane prezenty – doradzamy co i kiedy wręczyć
Jesteś gościem na urodzinach, ślubie lub innej wyjątkowej uroczystości i nie wiesz, jaki prezent wybrać? Dowiedz się, jakie spersonalizowane prezenty będą najlepsze na każdą okazję.
Ostatnie wpisy