Krzysztof Zalewski zagra na Dzień Kobiet!
Lifestyle

Krzysztof Zalewski zagra na Dzień Kobiet!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Prawdziwa gratka dla fanów jednego z najbardziej popularnych polskich muzyków. Artysta zagra wyjątkowy koncert online już 7 marca!

Transmisja wydarzenia rozpocznie się o godz. 18.00 na profilu FB oraz Youtube Dzielnicy Bemowo  m.st. Warszawy. Koncert będzie okazją, aby wysłuchać utworów z najnowszego albumu wokalisty pt. „Zabawa” z 2020 roku. Na płycie nie brakuje tematów bliskich nam wszystkim i odniesień do ważnych współczesnych kwestii społecznych. Znajdziemy na niej takie kawałki, jak m.in.: „Lustra”, „Annuszka”, czy „Wszystko będzie dobrze”. To właśnie tytuł ostatniego z nich jest motywem przewodnim, a jednocześnie przesłaniem niedzielnego koncertu, który nie tylko będzie nawiązywał do obecnej rzeczywistości, ale również skłaniał do refleksji.

O artyście

Krzysztof Zalewski to wokalista, multiinstrumentalista oraz kompozytor i autor tekstów. Swoją karierę rozpoczął od występów z heavy metalowym zespołem Loch Ness. Po wygranej w popularnym muzycznym programie „Idol” w 2004 r. światło dzienne ujrzał jego debiutancki album studyjny „Pistolet”. Współpracował m.in. z Brodką oraz Katarzyną Nosowską. W 2013 r. nagrał płytę Zelig, która spotkała się z bardzo dobrymi recenzjami. Na swoim koncie ma również albumy: „Złoto”, „Zalewski śpiewa Niemena” oraz najnowszy pt. „Zabawa”. Brał również udział w ogólnopolskim projekcie „Męskie Granie”. Jego emocjonujące, pełne znakomitych aranżacji koncerty od lat przyciągają tłumy wiernych fanów.

Fot. materiały ogranizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać idealne akcesoria wędkarskie na prezent?
Jak wybrać idealne akcesoria wędkarskie na prezent?
Podpowiadamy, jaką wędkarską niespodziankę przygotować. Z nami wybierzesz najlepsze akcesoria wędkarskie na prezent dla bliskiej osoby. Zrozumiesz, na co zwrócić uwagę i jak uniknąć błędów.
Jak upiąć włosy na przyjęcie wieczorowe?
Jak upiąć włosy na przyjęcie wieczorowe?
Impreza firmowa, wesele czy przyjęcie urodzinowe to uroczystości, które wymagają stylizacji nienagannej fryzury. Dowiedz się, jakie upięcia są trendy oraz jak zabrać się za ich wykonanie!
Jak spędzić city break w Warszawie?
Jak spędzić city break w Warszawie?
Przedstawiamy najpopularniejsze atrakcje w stolicy
Ostatnie wpisy