Michael B. Jordan najseksowniejszym mężyczyną na świecie
Lifestyle

Michael B. Jordan najseksowniejszym mężyczyną na świecie

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak co roku magazyn People wybrał najseksowniejszego mężczyznę świata 2020 roku. Tym razem wyróżnienie otrzymał amerykański aktor Michael B. Jordan.

W uzasadnieniu swojego wyboru redakcja zwróciła uwagę nie tylko na wygląd aktora, ale również na jego niezwykły talent oraz aktywną działalność na rzecz ruchu Black Lives Matter. Dodatkowo doceniła fakt, że gwiazda stawia na różnorodność w prowadzonej przez siebie firmie producenckiej. 33-latek jest obecnie jednym z najbardziej popularnych aktorów młodego pokolenia, który ma na swoim koncie znakomite role m.in. w takich filmach jak „Creed: Narodziny legendy”, czy „Czarna Pantera”. W wyścigu o miano najseksowniejszego mężczyzny pokonał m.in. takie gwiazdy, jak Chris Evans, Maluma i Paul Rudd. Tym samym jest trzecim z rzędu czarnoskórym mężczyzną, który otrzymał ten tytuł.

To fajne uczucie. Wiesz, każdy zawsze żartował w stylu: „Mike, to jest jedyna rzecz, której prawdopodobnie nie dostaniesz” 

zażartował w wywiadzie udzielonym dla magazynu.

W przeszłości na liście Magazynu People byli mi.in. Matt Damon, Mel Gibson, Chris Hemsworth, David Beckham i John Legend. A co wy myślicie o tegorocznym werdykcie?

Zdj. główne: Gage Skidmore/Wikipedia Commons/CC BY-SA 2.0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zimowy szyk – jaki płaszcz na zimę wybrać?
Zimowy szyk – jaki płaszcz na zimę wybrać?
Szukasz eleganckiego, przytulnego, modnego płaszczyka na zimę? Zastanawiasz się, co wybrać? Sprawdź nasze propozycje!
Jak upiąć włosy na przyjęcie wieczorowe?
Jak upiąć włosy na przyjęcie wieczorowe?
Impreza firmowa, wesele czy przyjęcie urodzinowe to uroczystości, które wymagają stylizacji nienagannej fryzury. Dowiedz się, jakie upięcia są trendy oraz jak zabrać się za ich wykonanie!
Włosy niskoporowate – jak je pielęgnować?
Włosy niskoporowate – jak je pielęgnować?
Czym charakteryzują się włosy niskoporowate i jak o nie dbać? Sprawdź!
Ostatnie wpisy