Pomysły na personalizowane prezenty dla przyjaciół
Lifestyle

Pomysły na personalizowane prezenty dla przyjaciół

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Dojście do sedna i znalezienie odpowiedniego prezentu dla Twojego najlepszego przyjaciela, może być męką. Ale dzięki Twojej przyjaźni trwającej prawie od dziesięcioleci możesz mieć jasny obraz ich niechęci i upodobań. To tutaj spersonalizowane podarunki biorą górę. W końcu prezenty urodzinowe najlepszego przyjaciela powinny być wyjątkowe, a jednocześnie przemyślane. Powinno to być coś, czego nawet oni się nie spodziewali.

Kubek 

Nikt nie lubi, gdy twój współpracownik kradnie twój ulubiony kubek, ale jest to szczególnie niezręczne, gdy ta osoba jest także twoim współmałżonkiem, z którym jesteś zamknięty od marca. Pomóż swojej ulubionej parze-znajomym uniknąć kłótni, podarowując im kubek personalizowany z własnym, oryginalnym wzorem lub motywem.

Kosmetyczka

Niezależnie od tego, czy Twoja ukochana osoba jest uzależniona od samouczków makijażu na YouTube, czy po prostu potrzebuje miejsca do przechowywania przyborów do makeupu, wysokiej jakości kosmetyczka jest idealna do przechowywania poszczególnych przyborów. Ponadto produkt można jeszcze bardziej spersonalizować poprzez dodanie nadruku.

Czekoladki

To ten jedyny prezent, który jest kochany i pożądany przez wszystkich i nigdy nie może się nie udać. Ale ponieważ są urodziny Twojego najlepszego przyjaciela, zaplanuj coś nowego do całego pomysłu na spersonalizowany czekoladowy prezent. Możesz połączyć to z kolażem zdjęć lub zamiast tego otrzymać spersonalizowane pudełko na prezent urodzinowy – składające się z czekoladek, z nazwą i zdjęciem wydrukowanym na pudełku, aby dodać odrobinę uroku.

Kartki urodzinowe DYI

Tutaj Twój talent artystyczny przyda się, gdy usiądziesz, aby stworzyć kartkę z życzeniami DIY dla swojego najlepszego przyjaciela. Możesz wybrać dowolny motyw lub coś, co kocha Twój przyjaciel i użyć tego do stworzenia grafiki na karcie. Udekoruj go brokatem, wycinankami i wstążkami, aby przywołać wspomnienia z dzieciństwa. Chociaż trochę banalne, ale takie przedmioty do majsterkowania to jeden z najlepszych prezentów na urodziny swojego najlepszego przyjaciela.

Fot. Antonio Janeski/Unsplash

Nietypowy prezent

Czas to jeden z ekskluzywnych prezentów, które możesz podarować swojemu najlepszemu przyjacielowi. Czasami bycie obecnym w ciele może być ograniczeniem, dlatego wybieramy dary, które są raczej fizycznym przejawem naszej miłości. Nie ma to znaczenia, ale obecność osobista i spędzanie czasu z najlepszym przyjacielem to jeden z tych prezentów, których żaden inny przedmiot materialny nie może przeważyć. Spotkanie jeden na jeden z bratnią duszą pozytywnie wyprzedza listę spersonalizowanych pomysłów na prezent urodzinowy dla Twojego najlepszego przyjaciela.

Zdjęcia

Jak to się mówi, obraz mówi więcej niż tysiąc słów, a zbiór zdjęć wyświetlanych na ścianie galerii z Twoim najlepszym przyjacielem jest tego dowodem. Mogą to być wydarzenia z poprzednich urodzin, wycieczka, wieczorne wyjście lub spotkanie z paczką znajomych ze szkoły i mnóstwo innych okazji. Każde zdjęcie przypominałoby wtedy Twojemu przyjacielowi o miłości i przyjaźni, którą oboje dzieliliście. Dlatego, aby zachować wspomnienia, opraw je za pomocą spersonalizowanych ramek, aby uzyskać odrobinę fantazji.

Kieliszki/kufle

Niezależnie od tego, czy Twoja ulubiona para lubi wino, piwo, czy też jedno i drugie, spersonalizowany duet kulfi lub kieliszków będzie uroczym dodatkiem do ich zestawu. Oba można jeszcze bardziej spersonalizować poprzez dodanie np. inicjałów.

Bransoletka

Potraktuj to jako dorosłą wersję tych kolorowych, plecionych bransoletek przyjaźni, które wymieniało się w szkole: delikatny wzór, który jest dostępny w złocie, różowym złocie lub srebrze, ma np. szykowną ręcznie robioną kokardkę i miły cytat, który przypomni Twojemu przyjacielowi, że jest dla Ciebie wyjątkowy.

Fot. Daria Shevtsova/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zrozumienie roli znieczuleń dentystycznych w łagodzeniu bólu podczas zabiegów stomatologicznych
Zrozumienie roli znieczuleń dentystycznych w łagodzeniu bólu podczas zabiegów stomatologicznych
Poznaj właściwości znieczuleń dentystycznych i zrozum, jak wpływają na zmniejszenie dyskomfortu podczas stomatologicznych procedur. Dowiedz się więcej o ich kluczowej roli w łagodzeniu bólu.
Meble, które ułatwią przechowywanie rzeczy w salonie
Meble, które ułatwią przechowywanie rzeczy w salonie
Salon to serce każdego domu — miejsce, gdzie spędzamy czas z rodziną, relaksujemy się i gościmy przyjaciół.
6 powodów, dla których warto zainwestować w domową bieżnię
6 powodów, dla których warto zainwestować w domową bieżnię
Zastanawiasz się nad zakupem własnego sprzętu? Dowiedz się, dlaczego warto z niego korzystać i jakie efekty w codziennym treningu może nieść ze sobą!
Ostatnie wpisy