Kwiat Jabłoni zagra akustycznie online
Lifestyle

Kwiat Jabłoni zagra akustycznie online

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

23 grudnia odbędzie bezpłatna transmisja koncertu jednego z najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia!

Dzień przed wigilią w ramach przedświątecznego odpoczynku warto wziąć udział w specjalnym koncercie przygotowanym przez zespół Kwiat Jabłoni. Świąteczny występ został nagrany w studio, a jego premiera rozpocznie się o godzinie 19.00 na kanale You Tube grupy. Gościem specjalnym koncertu będzie Kayah, która wraz z duetem wykona jeden ze swoich czołowych hitów. Przedświąteczna trasa miała zapowiadać najnowszy album, jednak ze względu na pandemiczne obostrzenia została zamieniona na ogólnodostępny koncert.

„Mogło być nic”

Premierowy album Kwiatu Jabłoni ukaże się na początku lutego przyszłego roku. W zeszłym miesiącu zespół opublikował swój najnowszy singiel, który zapowiada nadchodząca płytę. Będzie to drugi studyjny album rodzeństwa z Warszawy. Piosenka „Mogło być nic” promująca przyszłoroczną premierę została odtworzona na platformie You Tube ponad 2 miliony razy.

Fot. materiały organizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Skutki ukąszenia przez kleszcza
Skutki ukąszenia przez kleszcza
Skutki ukąszenia przez kleszcza mogą być różnorodne i zależą od wielu czynników, takich jak gatunek kleszcza, obecność patogenów oraz reakcja organizmu na ukąszenie.
Hotel na spotkania biznesowe
Hotel na spotkania biznesowe
To fakt, że jeszcze kilkanaście lat temu spotkania biznesowe urządzało się zawsze w siedzibie firmy. Była to norma. Czasy się jednak zmieniły, a wszelkiego rodzaju spotkania "na szczycie" muszą mieć odpowiednią oprawę.
Jak wybrać idealne meble ze stali nierdzewnej dla twojej kuchni
Jak wybrać idealne meble ze stali nierdzewnej dla twojej kuchni
Przekonaj się, jakie meble ze stali nierdzewnej będą najlepszym wyborem dla Twojej kuchni. Poznaj kluczowe aspekty, na które warto zwrócić uwagę.
Ostatnie wpisy