Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa nagrali romantyczną piosenkę!
Lifestyle

Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa nagrali romantyczną piosenkę!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nagranie szybko stało się hitem internetu. Nagranie „Zabierz tę miłość” promuje nowy serial audio Storytel „Random”

Premiera słuchowiska odbyła się w połowie lutego i od tego czasu cieszy się dużym zainteresowaniem. Fabuła półtora godzinnego nagrania opowiada historię miłosną młodych ludzi, którzy poznali się za pomocą aplikacji internetowej „Random”. W rolach głównych występują Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski. Piosenka oraz teledysk powstały w ramach akcji marketingowej promującej serial audio. Autorzy serialu za pomocą niezwykłego nagrania zapowiadają premierę drugiej części słuchowiska i kontynuację opowieści o miłości i przyjaźni @Jantar91 i @Buki92.

Debiutancki utwór Macieja Musiałowskiego

Muzyczny talent aktora dał się poznać szerszej publiczności podczas koncertu Piosenki Aktorskiej czy występu w ramach Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Produkcja serialu „Random” stała się dla młodego artysty motywacją do zakończenia swojego debiutanckiego utworu, jak podkreśla sam aktor: „Bałem się. Nie chciałem znów wpadać w basen tych uczuć, ale stało się i… nie żałuję, bo dzięki temu w końcu mogłem się uwolnić od tych emocji. Propozycja wzięcia udziału w słuchowisku przyszła niedługo później. Być może był to znak”. Duet z wieloletnią przyjaciółką i ekranową partnerką Musiałowskiego zyskał dużą popularność w internecie. Obecnie teledysk do piosenki „Zabierz tę miłość” obejrzało ponad milion użytkowników.

Fot. Fryta 73/Wikimedia Commons/CC BY-SA 2.0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak stosować beauty blender? Najważniejsze zasady
Jak stosować beauty blender? Najważniejsze zasady
Sprawdź, jak go wykorzystać w codziennym makijażu.
Domowe sposoby na piękne i zdrowe paznokcie
Domowe sposoby na piękne i zdrowe paznokcie
Matowe, suche, osłabione? Twoje paznokcie zdają się wołać o pomoc? Istnieją na szczęście skuteczne sposoby wzmocnienia osłabionych paznokci. Oto one!
Cienie do powiek – jak dopasować do typu urody?
Cienie do powiek – jak dopasować do typu urody?
Cienie do powiek powinniśmy dopasować do naszego typu urody; koloru oczu lub karnacji.
Ostatnie wpisy