Spotkanie z Marią Peszek rozpoczyna wyjątkowy cykl!
Lifestyle

Spotkanie z Marią Peszek rozpoczyna wyjątkowy cykl!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artystka będzie gościem Anny Król w Big Book Cafe. Wydarzenie będzie można oglądać na żywo on-line oraz stacjonarnie w warszawskiej kawiarni.

Rozmowa z Marią Peszek rozpoczyna cykl spotkań „Między słowami”, który ma dotyczyć mocy języka, sposobów tworzenia tekstów i próby przekazywania emocji za pomocą słów. Na spotkania mają być zapraszani mistrzowie języka polskiego, znani poeci, pisarze, autorzy tekstów czy artyści interdyscyplinarni. Wywiady z uczestnikami będzie prowadzić Anna Król, pisarka, dziennikarka, kuratorka polskiej literatury i współzałożycielka fundacji „Kultura nie boli”. „Między słowami” to wydarzenia nie tylko dla pasjonatów literatury, ale także świetna okazja do posłuchania ulubionego artysty opowiadającego o swojej pracy, warsztacie, inspiracjach i planach na przyszłość.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Spotkanie odbędzie się 23 marca o godzinie 20:00 w warszawskiej kawiarni Big Book Cafe. Liczba miejsc na widowni została ograniczona do 45 uczestników, dlatego zainteresowani muszą pojawić się chwilę przed spotkaniem, by zająć sobie miejsce. Podczas wydarzenia obowiązują restrykcje sanitarne. Dodatkowo rozmowa z wokalistką będzie bezpłatnie transmitowana na żywo na Facebookowym profilu kawiarni.

Fot. Lukasz Szelag/Gallo Images/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Manicure ślubny – najmodniejsze inspiracje
Manicure ślubny – najmodniejsze inspiracje
Manicure ślubny jest tak samo ważny, jak makijaż czy fryzura. Koniecznie sprawdź, jaką stylizację paznokci wybrać, by wyglądać w tym dniu nienagannie.
Rodzaje całkowitych protez zębowych
Rodzaje całkowitych protez zębowych
Całkowite protezy zębowe stają się wsparciem dla tych, którzy utracili własne zęby, pragnąc wrócić do komfortu codziennego życia. Wartość funkcjonalna i estetyczna takich rozwiązań zdobywa uznanie.
Zimowe pływanie na desce sup: wyzwania i przygotowania
Zimowe pływanie na desce sup: wyzwania i przygotowania
Stand Up Paddleboarding (SUP) to nie tylko sport letni - to również fascynująca aktywność, którą można uprawiać przez cały rok, nawet w okresie zimowym.
Ostatnie wpisy