Spotkanie z Marią Peszek rozpoczyna wyjątkowy cykl!
Lifestyle

Spotkanie z Marią Peszek rozpoczyna wyjątkowy cykl!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artystka będzie gościem Anny Król w Big Book Cafe. Wydarzenie będzie można oglądać na żywo on-line oraz stacjonarnie w warszawskiej kawiarni.

Rozmowa z Marią Peszek rozpoczyna cykl spotkań „Między słowami”, który ma dotyczyć mocy języka, sposobów tworzenia tekstów i próby przekazywania emocji za pomocą słów. Na spotkania mają być zapraszani mistrzowie języka polskiego, znani poeci, pisarze, autorzy tekstów czy artyści interdyscyplinarni. Wywiady z uczestnikami będzie prowadzić Anna Król, pisarka, dziennikarka, kuratorka polskiej literatury i współzałożycielka fundacji „Kultura nie boli”. „Między słowami” to wydarzenia nie tylko dla pasjonatów literatury, ale także świetna okazja do posłuchania ulubionego artysty opowiadającego o swojej pracy, warsztacie, inspiracjach i planach na przyszłość.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Spotkanie odbędzie się 23 marca o godzinie 20:00 w warszawskiej kawiarni Big Book Cafe. Liczba miejsc na widowni została ograniczona do 45 uczestników, dlatego zainteresowani muszą pojawić się chwilę przed spotkaniem, by zająć sobie miejsce. Podczas wydarzenia obowiązują restrykcje sanitarne. Dodatkowo rozmowa z wokalistką będzie bezpłatnie transmitowana na żywo na Facebookowym profilu kawiarni.

Fot. Lukasz Szelag/Gallo Images/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak odmienić wnętrze w kilka minut? Postaw na wyjątkowe poduszki!
Jak odmienić wnętrze w kilka minut? Postaw na wyjątkowe poduszki!
Jak odmienić wnętrze swojego domu? Sięgnij po stylowe poduszki w różżnych wzorach i kolorach!
W jakich sytuacjach może być potrzebna terapia?
W jakich sytuacjach może być potrzebna terapia?
Choroby natury psychicznej to we współczesnym świecie problem, który dotyka bardzo wiele osób. Psychoterapia jest ważnym elementem leczenia wielu zaburzeń. Zobacz, w jakich sytuacjach warto wybrać się do psychologa.
Muzyczny piątek! Na jakie piosenki warto zwrócić uwagę?
Muzyczny piątek! Na jakie piosenki warto zwrócić uwagę?
Na muzycznych playlistach znalazły się długo wyczekiwane premiery!
Ostatnie wpisy