Wieczorny relaks – zadbaj o ciało i umysł
Zdrowie i fitness

Wieczorny relaks – zadbaj o ciało i umysł

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Po aktywnym dniu jedyne o czym marzysz to odrobina wyciszenia i relaksu? Weź udział w warsztatach, które pomogą nie tylko zregenerować twoje ciało, ale też osiągnąć wewnętrzny spokój.

Zajęcia rozpoczną się „Jogą twarzy”. Będą to specjalne ćwiczenia, które działają regenerująco na skórę, zwiększają jej jędrność oraz stymulują do produkcji kolagenu i elastyny. W programie również ćwiczenia na zdrowy kręgosłup z elementami jogi, które pomoga rozluźnić mięśnie, zniwelować napięcie i towarzyszący ci stres. W czasie ćwiczeń będzie można zapoznać się również z technikami oddechowymi, które pomogą dotlenić organizm i wzmocnić pracę płuc. Warsztaty zakończą ćwiczenia relaksacyjne, które zapewnią wyciszenie po ciężkim dniu.

Zajęcia poprowadzi Sylwia Buczak – instruktorka relaksacji, jogi oraz technik oddechowych. Swoje umiejętności szkoliła, biorąc udział w licznych warsztatach w Polsce i w Indiach. Sama również jest organizatorką licznych warsztatów w Fundacji Life Change mających na celu zmiejszenie stresu oraz poprawę jakości zdrowia i życia.

Warsztaty rozpoczną się 13 listopada o godz. 18.00 na profilu facebook MAL Samogłoska.

Organizatorem warsztatów jest Urząd Dzielicy Bielany we współpracy z Bielańskim Ośrodkiem Kultury.

SiedemÓsmych- Technika uważnego oddechu

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak odżywiać się jesienią?
Jak odżywiać się jesienią?
Właściwe odżywianie się jest istotne przez cały rok. Co jednak jeść jesienią, kiedy organizm jest narażony na liczne infekcje?
Blogerki urodowe, które warto obserwować w Internecie
Blogerki urodowe, które warto obserwować w Internecie
Chcesz poznać najlepsze blogerki urodowe, które warto śledzić? W tym artykule zebraliśmy kilka propozycji, dzięki którym dowiesz się, kogo warto obserwować na Instagramie i YouTube. Sprawdź!
Podstawowe metody manipulacji
Podstawowe metody manipulacji
Manipulacja jest sposobem wpływania na ludzi w taki sposób, aby zmienić ich zachowanie lub przekonania. Istnieje wiele różnych metod manipulacji, które wykorzystuje się w różnych sytuacjach i w celu osiągnięcia różnych celów. Niektóre z tych metod są bardziej subtelne, a inne bardziej bezpośrednie i agresywne. Poniżej znajduje się kilka przykładów najczęściej stosowanych metod manipulacji.
Ostatnie wpisy