Wieczorny relaks – zadbaj o ciało i umysł
Zdrowie i fitness

Wieczorny relaks – zadbaj o ciało i umysł

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Po aktywnym dniu jedyne o czym marzysz to odrobina wyciszenia i relaksu? Weź udział w warsztatach, które pomogą nie tylko zregenerować twoje ciało, ale też osiągnąć wewnętrzny spokój.

Zajęcia rozpoczną się „Jogą twarzy”. Będą to specjalne ćwiczenia, które działają regenerująco na skórę, zwiększają jej jędrność oraz stymulują do produkcji kolagenu i elastyny. W programie również ćwiczenia na zdrowy kręgosłup z elementami jogi, które pomoga rozluźnić mięśnie, zniwelować napięcie i towarzyszący ci stres. W czasie ćwiczeń będzie można zapoznać się również z technikami oddechowymi, które pomogą dotlenić organizm i wzmocnić pracę płuc. Warsztaty zakończą ćwiczenia relaksacyjne, które zapewnią wyciszenie po ciężkim dniu.

Zajęcia poprowadzi Sylwia Buczak – instruktorka relaksacji, jogi oraz technik oddechowych. Swoje umiejętności szkoliła, biorąc udział w licznych warsztatach w Polsce i w Indiach. Sama również jest organizatorką licznych warsztatów w Fundacji Life Change mających na celu zmiejszenie stresu oraz poprawę jakości zdrowia i życia.

Warsztaty rozpoczną się 13 listopada o godz. 18.00 na profilu facebook MAL Samogłoska.

Organizatorem warsztatów jest Urząd Dzielicy Bielany we współpracy z Bielańskim Ośrodkiem Kultury.

SiedemÓsmych- Technika uważnego oddechu

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Porównanie REVOLAX Sub-Q i REVOLAX Fine
Porównanie REVOLAX Sub-Q i REVOLAX Fine
W dziedzinie medycyny estetycznej istnieje wiele różnych produktów, które pozwalają na poprawę wyglądu skóry i redukcję oznak starzenia. REVOLAX Sub-Q i REVOLAX Fine to dwa popularne produkty z rodziny REVOLAX, które znalazły uznanie wśród specjalistów medycyny estetycznej.
Niezwykłe spotkanie online z Margaret Atwood
Niezwykłe spotkanie online z Margaret Atwood
Wyjątkowa rozmowa ze znakomitą pisarką i poetką już w najbliższą środę.
Skuteczne sposoby na szybki wzrost paznokci
Skuteczne sposoby na szybki wzrost paznokci
Długie i zdrowe paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Niestety wiele pań ma z nimi spory problem, ponieważ są słabe i szybko się łamią. Co zrobić, by były mocniejsze i szybciej rosły?
Ostatnie wpisy