Wkrótce Dni Kariery 2020! Wystartowały zapisy!
PsychologiaRozwój osobisty

Wkrótce Dni Kariery 2020! Wystartowały zapisy!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Szukasz wymarzonej pracy i inspiracji, jak pokierować swoją karierą zawodową? Weź udział w targach pracy „Dni Kariery”!

Tegoroczna edycja Dni Kariery ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w całości odbędzie się w formule online. To doskonała okazja dla studentów i absolwentów, aby spotkać się z pracodawcami i dowiedzieć się, jak wygląda proces rekrutacji oraz ścieżka kariery w największych polskich firmach.

Pierwszy krok do sukcesu

Tegoroczny program obfituje w wiele różnych wydarzeń. Na uczestników czekać będzie wirtualna wioska targowa i godzinne sesje z udziałem najlepszych pracodawców obejmujące warsztaty, część Q&A oraz networking. Ponadto w tzw. Strefie Doradztwa Zawodowego będzie można uzyskać wiele porad dotyczących procesu rekrutacyjnego i dowiedzieć się, jak stworzyć idealne CV, zrobić dobre wrażenie na rozmowie o pracę i aplikować na konkretne oferty. Nie zabraknie również ciekawych konkursów.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 listopada, z kolei zapisy rozpoczynają się już 9.11. Darmowy bilet na wirtualne wydarzenie można pobrać na stronie:

Wydarzenie jest organizowane przez AIESEC, największą na świecie, międzynarodową organizację studencką, działająca w 122 krajach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jakich okolicznościach warto skorzystać z psychoterapii dla młodzieży?
W jakich okolicznościach warto skorzystać z psychoterapii dla młodzieży?
Psychoterapia dla młodzieży może być niezwykle wartościowym narzędziem, które pomaga w radzeniu sobie z różnymi wyzwaniami i problemami emocjonalnymi.
„Girls just wanna have fun” – odkryj nową kolekcję od Cropp
„Girls just wanna have fun” – odkryj nową kolekcję od Cropp
Nowe propozycje marki zabiorą nas w sentymentalną podróż do lat 90.!
Jak dodać objętości cienkim włosom?
Jak dodać objętości cienkim włosom?
Jeśli szukasz kosmetyków, które pomogą dodać objętości twoim włosów, koniecznie przeczytaj! Przedstawiamy też sposoby na uniesienie pasm od nasady.
Ostatnie wpisy