Wkrótce Dni Kariery 2020! Wystartowały zapisy!
PsychologiaRozwój osobisty

Wkrótce Dni Kariery 2020! Wystartowały zapisy!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Szukasz wymarzonej pracy i inspiracji, jak pokierować swoją karierą zawodową? Weź udział w targach pracy „Dni Kariery”!

Tegoroczna edycja Dni Kariery ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w całości odbędzie się w formule online. To doskonała okazja dla studentów i absolwentów, aby spotkać się z pracodawcami i dowiedzieć się, jak wygląda proces rekrutacji oraz ścieżka kariery w największych polskich firmach.

Pierwszy krok do sukcesu

Tegoroczny program obfituje w wiele różnych wydarzeń. Na uczestników czekać będzie wirtualna wioska targowa i godzinne sesje z udziałem najlepszych pracodawców obejmujące warsztaty, część Q&A oraz networking. Ponadto w tzw. Strefie Doradztwa Zawodowego będzie można uzyskać wiele porad dotyczących procesu rekrutacyjnego i dowiedzieć się, jak stworzyć idealne CV, zrobić dobre wrażenie na rozmowie o pracę i aplikować na konkretne oferty. Nie zabraknie również ciekawych konkursów.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 listopada, z kolei zapisy rozpoczynają się już 9.11. Darmowy bilet na wirtualne wydarzenie można pobrać na stronie:

Wydarzenie jest organizowane przez AIESEC, największą na świecie, międzynarodową organizację studencką, działająca w 122 krajach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Olej rycynowy na włosy – wykorzystaj jego znakomite właściwości
Olej rycynowy na włosy – wykorzystaj jego znakomite właściwości
Chcesz przyśpieszyć porost włosów, a może przywrócić im utracony blask? Zobacz, jak poprawić kondycję włosów z pomocą oleju rycynowego!
Jakie zalety ma masaż kobido?
Jakie zalety ma masaż kobido?
Kobido to japoński masaż twarzy, który od wieków stosowany jest w celu poprawy kondycji skóry, likwidacji zmarszczek i relaksacji całego ciała. Nazwa "kobido" pochodzi od japońskiego słowa "ko", co oznacza stare, "bi", które oznacza piękno, oraz "do", co oznacza drogę, co ostatecznie tłumaczy się jako "droga piękna przez wieki". Czym tak naprawdę jest masaż kobido i jakie korzyści niesie za sobą dla ciała i zdrowia?
Jak zaaranżować salon w stylu urban jungle?
Jak zaaranżować salon w stylu urban jungle?
Urban jungle to styl wnętrzarski, który cieszy się niegasnącą popularnością. Sprawdź, jak sprawić, by salon przeistoczył się w serce lasu tropikalnego!
Ostatnie wpisy