Muzyczny piątek! Na jakie piosenki warto zwrócić uwagę?
Lifestyle

Muzyczny piątek! Na jakie piosenki warto zwrócić uwagę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W każdym tygodniu swoje premiery mają single promujące nadchodzące płyty artystów z całego świata. Jakie utwory pojawiły się dzisiaj?

Billie Eilish „NDA”

Premierowy utwór to czwarty już singiel zapowiadający kolejną studyjną płytę młodej artystki. Album 'Happier Than Ever” zadebiutuje na rynku muzycznym już 30 lipca. Do piosenki „NDA” dołączony jest niezwykły teledysk, w którym amerykańska piosenkarka krąży po ulicy w towarzystwie 25 luksusowych samochodów. Klip został nakręcony w jednym ujęciu, a za jego reżyserię odpowiadała sama artystka.

Organek „Doppelgänger”

Premierowy singiel od Tomasza Organka to utwór promujący trzeci album artysty. Debiut nowej płyty „Na razie stoję, na razie patrzę” zaplanowano na 8 października tego roku. Dotychczas zespół wypuścił single „Walcz” i „POGO”, które zostały pozytywnie przyjęte przez fanów i krytyków muzycznych. Do najnowszego singla powstał także klip video, który można obejrzeć w serwisie YouTube.

Post Malone „Motley Crew”

Długo wyczekiwana premiera muzyki jednego z najpopularniejszych raperów na świecie pojawiła się w sieci w piątkowy poranek. Utwór „Motley Crew” ma stanowić zapowiedź czwartego albumu, nad którym aktualnie pracuje artysta. Jak zdradził menadżer Post Malone pracuje także nad dokumentem koncertowym. Oba projekty mogą pojawić się jeszcze jesienią tego roku.

Zdjęcie główne: Ari Perilstein/Getty Images Entertainment/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pielęgnacja skóry wrażliwej – wskazówki
Pielęgnacja skóry wrażliwej – wskazówki
Skóra wrażliwa jest skóra trudna do pielęgnacji.
Jak dbać o naturalne loki?
Jak dbać o naturalne loki?
Kręcone włosy wymagają szczególnej pielęgnacji. Dowiedz się, czym charakteryzują się loki, jak je myć i suszyć, jakich produktów używać i jak radzić sobie, kiedy musisz skorzystać z suszarki. Zacznij świadomą pielęgnację już dziś!
Najlepsze aplikacje do zarządzania swoim czasem
Najlepsze aplikacje do zarządzania swoim czasem
Masz problem z organizacją zadań? Poznaj aplikacje, które pozwolą Ci efektywnie zarządzać swoim czasem!
Ostatnie wpisy