Pierwszy przełom w sprawie kurateli nad Britney Spears
Lifestyle

Pierwszy przełom w sprawie kurateli nad Britney Spears

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W nocy odbyła się kolejna rozprawa w sprawie konserwatorium amerykańskiej artystki. Sąd podjął ważną decyzję.

Piosenkarka złożyła wniosek o zmianę obrońcy, którym dotychczas był wyznaczony przez sąd Sam Ingham. W podaniu wnoszącym o odsunięcie prawnika od sprawy gwiazda podkreślała, że jej reprezentant był nierzetelny, między innymi nie informując jej o możliwości złożenia wniosku o zakończenie sprawowania opieki nad nią przez ojca. W czasie zeznawań Britney Spears łamiącym się głosem przyznała, że opiekun wielokrotnie jej groził. Jak podkreślają świadkowie artystka ze łzami w oczach błagała sąd o natychmiastowe odsunięcie ojca Jamiego od kurateli. Amerykański sąd w Los Angeles przyjął rezygnację Sama Inghama i pozwolił kobiecie samodzielnie wybrać nowego obrońcę. Britney Spears będzie reprezentować Matthew Rosengart, który był obecny na sali podczas wczorajszej rozprawy. W swojej wypowiedzi podkreślił, że gdyby Jamie Speras kochał córkę, sam zrezygnowałby ze sprawowania opieki nad piosenkarką.

Szczęśliwa piosenkarka

Po ogłoszeniu decyzji artystka nie mogła ukryć radości. Po 13 latach artystka samodzielnie będzie mogła wybrać prawnika, który będzie reprezentował jej interesy. Na swoim profilu na Instagramie gwiazda dodała nagranie, na którym jeździ konno i wykonuje akrobacje z radości. Artystka podziękowała swoim fanom za wsparcie, wyraziła dużą wdzięczność , a cały wpis oznaczyła hashtagiem #FreeBritney, co dotychczas nie zdarzało się na jej oficjalnych profilach. Zmiana obrońcy może być przełomem w sprawie, który ostatecznie doprowadzi Britney Spears do samodzielności.

Zdjęcie główne: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zumba w domu? Dlaczego nie!
Zumba w domu? Dlaczego nie!
Jesień w gorących rytmach? Weź udział w warsztatach zumby!
3 nowości książkowe na jesienne wieczory!
3 nowości książkowe na jesienne wieczory!
W najbliższym czasie na rynku księgarskim pojawia się wiele ciekawych premier. Specjalnie dla Was wybraliśmy kilka z nich!
Ubezpieczenie sportowe – co powinno zawierać?
Ubezpieczenie sportowe – co powinno zawierać?
Podróże, podczas których zamierzasz aktywnie spędzać czas, pełne przygód i ekstremalnych wrażeń mogą być objęte tymczasowym ubezpieczeniem sportowym.
Ostatnie wpisy