Stretch.my.therapy – darmowe zajęcia online
Zdrowie i fitness

Stretch.my.therapy – darmowe zajęcia online

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Obecna sytuacja epidemiologiczna sprawia, że większość osób z sali treningowej przeniosła się z ćwiczeniami do własnych domów. Warto zatem skorzystać z zajęć, które odbywają się w formie online.

Studio Całe Ciało – pilates & stretching zaprasza na bezpłatny cykl zajęć ze stretchingu, które będą obywać co poniedziałek przez internet. Pierwsze z nich rozpoczną się już 16 listopada o godz. 17:00 i są skierowane do wszystkich kobiet bez względu na wiek oraz sprawność fizyczną.

Sposób na relaks

W czasie zajęć będzie można nauczyć się świadomej pracy z ciałem oraz oddechem. Nie zabraknie ćwiczeń rozciągających oraz rozluźniających, które skutecznie redukują napięcie oraz stres. To doskonała okazja dla wszystkich kobiet, które chcą popracować nad swoją sylwetką i rozluźnić się po całym dniu pracy przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki. Zajęcia poprowadzi Magdalena Sobieska, certyfikowany instruktor stretchningu oraz pilatesu. Szczegóły dotyczące zapisów dostępne na stronie organizatora: https://www.facebook.com/events/3646476022071230/

Fot. Dane Wetton/ Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
5 filmów o rozwoju osobistym
5 filmów o rozwoju osobistym
Jakie filmy o rozwoju osobistym warto obejrzeć? Sprawdź naszą listę 5 filmów o rozwoju osobistym, które skłonią Cię do refleksji nad życiowymi wyborami.
Jak uzyskać efekt trwałego nawilżenia skóry?
Jak uzyskać efekt trwałego nawilżenia skóry?
Poznaj kwas hialuronowy, czyli substancję o udowodnionym działaniu nawilżającym.
Prezenty dla młodej mamy
Prezenty dla młodej mamy
Wybierasz się w odwiedziny do młodej mamy? Nie zapomnij o prezencie dla niej.
Ostatnie wpisy