Poznaj swoje ciało i uprawiaj jogę ze specjalistami!
Zdrowie i fitness

Poznaj swoje ciało i uprawiaj jogę ze specjalistami!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Cykl „Yoga anatomiczna” to seria, która łączy w sobie biologiczną wiedzę o konkretnych partiach ciała i trening jogi pod okiem specjalnie zaproszonej joginki.

Pierwsze spotkanie z cyklu organizowanego przez IFMSA Poland odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 18:00. Wydarzenie rozpocznie się od wykładu prowadzonego przez studentów medycyny z Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Celem części teoretycznej jest przybliżenie elementów anatomii palpacyjnej i omówienie zagadnień związanych z wybraną częścią ciała, która później będzie w centrum ćwiczeń jogi.

Pierwsze spotkanie dotyczy anatomii grzbietu, więc w ramach wykładu zostanie omówiony kręgosłup, mięśnie, nerwy, naczynia, rdzeń kręgowy oraz najczęstsze urazy i wady wrodzone. Dla osób, które chciałyby skorzystać tylko z treningu z joginką Julią Pastwą, udostępniono informację, że część praktyczna rozpocznie się około godziny 18:45 i wtedy można dołączyć do transmisji. Spotkanie realizowane jest na platformie MS Teams. Kod dostępu do transmisji to: b12b1r4. Wydarzenie jest bezpłatne i każdy zainteresowany uczestnik może wziąć w nim udział.

Fot. Elly Fairytale/Pexels

IFMSA Poland

Organizatorem projektu jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny, które zrzesza badaczy medycznych na uczelniach całej Europy. Dzięki organizacji non-profit możliwe są dofinansowania projektów badawczych, przeprowadzenie konferencji naukowych, realizacja projektów społecznych czy prowadzenie warsztatów dla studentów.

Fot. materiały organizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Odkrywając siebie: Praktyczne porady do samorealizacji w codziennym życiu
Odkrywając siebie: Praktyczne porady do samorealizacji w codziennym życiu
Odkryj swoje prawdziwe ja dzięki praktycznym poradom dotyczącym samorealizacji. Zrozumiesz, jak ważne jest skoncentrowanie się na własnym rozwoju i przeżyciu pełni życia.
Jak wybrać idealne buty, które sprawdzą się niezależnie od okazji? Poradnik dla całej rodziny
Jak wybrać idealne buty, które sprawdzą się niezależnie od okazji? Poradnik dla całej rodziny
Odkryj nasz skrócony poradnik pomagający w wyborze idealnych butów na każdą okazję. Praktyczne wskazówki dla każdego członka rodziny, od dzieci po dorosłych.
Przywitaj Nowy Rok z Mery Spolsky!
Przywitaj Nowy Rok z Mery Spolsky!
Koncert Mery Spolsky już w sylwestrową noc online!
Ostatnie wpisy