Poznaj swoje ciało i uprawiaj jogę ze specjalistami!
Zdrowie i fitness

Poznaj swoje ciało i uprawiaj jogę ze specjalistami!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Cykl „Yoga anatomiczna” to seria, która łączy w sobie biologiczną wiedzę o konkretnych partiach ciała i trening jogi pod okiem specjalnie zaproszonej joginki.

Pierwsze spotkanie z cyklu organizowanego przez IFMSA Poland odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 18:00. Wydarzenie rozpocznie się od wykładu prowadzonego przez studentów medycyny z Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Celem części teoretycznej jest przybliżenie elementów anatomii palpacyjnej i omówienie zagadnień związanych z wybraną częścią ciała, która później będzie w centrum ćwiczeń jogi.

Pierwsze spotkanie dotyczy anatomii grzbietu, więc w ramach wykładu zostanie omówiony kręgosłup, mięśnie, nerwy, naczynia, rdzeń kręgowy oraz najczęstsze urazy i wady wrodzone. Dla osób, które chciałyby skorzystać tylko z treningu z joginką Julią Pastwą, udostępniono informację, że część praktyczna rozpocznie się około godziny 18:45 i wtedy można dołączyć do transmisji. Spotkanie realizowane jest na platformie MS Teams. Kod dostępu do transmisji to: b12b1r4. Wydarzenie jest bezpłatne i każdy zainteresowany uczestnik może wziąć w nim udział.

Fot. Elly Fairytale/Pexels

IFMSA Poland

Organizatorem projektu jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny, które zrzesza badaczy medycznych na uczelniach całej Europy. Dzięki organizacji non-profit możliwe są dofinansowania projektów badawczych, przeprowadzenie konferencji naukowych, realizacja projektów społecznych czy prowadzenie warsztatów dla studentów.

Fot. materiały organizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Do czego nosić białe sneakersy?
Do czego nosić białe sneakersy?
Must-have w każdej szafie. Białe sneakersy to gorący trend ostatnich miesięcy!
Krem na zimę – jaki wybrać?
Krem na zimę – jaki wybrać?
Zima nadchodzi wielkimi krokami. Zastanawiasz się, jak dbać o skórę? Sprawdź nasze propozycje!
5 pomysłów na udane wesele
5 pomysłów na udane wesele
Zorganizowanie wesela wymaga wielu wysiłków. Trudno pamiętać o wszystkim i z marszu wiedzieć, na co zwracać uwagę, przygotowując się do tego wydarzenia. Dlatego warto skorzystać z przydatnych rad dostępnych w tym tekście. Poniżej znajdziesz 5 wskazówek, dzięki którym dowiesz się, co zrobić, jak zorganizować udane wesele.
Ostatnie wpisy