Jakie usługi zamówić przed weselem?
Inne

Jakie usługi zamówić przed weselem?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Ślub i wesele to wyjątkowy moment w życiu każdej pary – i z pewnością Wy również pragniecie, by ten dzień był idealny. Żeby tak było, warto zadbać o wszystkie szczegóły z wyprzedzeniem, by nie myśleć o nich podczas ceremonii. Mogą Ci w tym pomóc wedding planerzy, dzienniki ślubne albo samodzielnie przygotowane checklisty.

Po pierwsze: zadbaj o idealne miejsce

Jedną z najważniejszych rzeczy, które musicie przygotować, jest wybór miejsca ślubu i wesela. Tradycyjnie ślub bierze się w parafii Panny Młodej, ale inne wybory również są akceptowane. W praktyce wybór kościoła lub urzędu stanu cywilnego często zależy od dostępności sal weselnych w okolicy – bo te niejednokrotnie trzeba rezerwować nawet kilka lat do przodu. Warto jednak pozwolić sobie na spełnienie marzeń i wybrać lokal, który będzie odpowiadał Waszym weselnych oczekiwaniom. Coraz popularniejszym pomysłem na organizację tej uroczystości są również wypożyczane namioty weselne, które można rozstawić w ogrodzie lub na wynajętym terenie. Namioty stanowią ochronę przed upałem, wiatrem czy deszczem, a dodatkowo mogą być niezwykle estetyczną ramą dla Waszego święta. Jeśli zdecydujecie się na namiot weselny, warto zadbać o zatrudnienie osoby, która przystroi go dla Was kwiatami lub innymi ozdobami – dzięki temu wystrój będzie spełniał Wasze oczekiwania.

Po drugie: muzyka i catering

Nie ma dobrej zabawy bez muzyki i jedzenia. I tak jest także podczas wesela! Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na muzykę graną na żywo przez orkiestrę, czy wybierzecie DJ’a: upewnijcie się, że stawiacie na właściwe osoby. Stwórzcie listę utworów, które na pewno chcecie usłyszeć podczas wesela oraz drugą – tych, których pod żadnym pozorem ma na nim nie być. To Wasz dzień i dlatego wszystko powinno być idealnie, a więc warto zadbać z wyprzedzeniem o dogranie nawet takich szczegółów jak wybór poszczególnych piosenek. I to nie tylko tych, które polecą w najważniejszych momentach – podczas pierwszego tańca, oczepin czy podziękowań dla rodziców. Drugą istotną kwestią są posiłki. Goście nie powinni być głodni, a Wy także potrzebujecie czerpać skądś energię do zabawy do białego rana. Zatroszczcie się, by catering lub kucharze zapewnili gościom niezapomniane wrażenia. Wybierzcie Wasze ulubione dania, ale zwróćcie również uwagę na potrzeby bliskich, których zapraszacie – szczególnie tych, którzy stosują diety wykluczające.

Po trzecie: wspomnienia

Dzień ślubu i wesela jest niepowtarzalny i z pewnością zapamiętasz go do końca życia, ale warto zapewnić sobie również fizyczny wymiar pamiątek. W tym bez wątpienia pomoże Wam fotograf ślubny Świętokrzyskie, który uwieczni najpiękniejsze momenty tego dnia. A jeśli macie na to ochotę – zdecydujcie się również na sesję narzeczeńską jeszcze przed ślubem. Za kilka lub kilkanaście lat z pewnością docenicie ten rodzaj utrwalonych wspomnień. Innym pomysłem na przygotowanie pamiątki Waszego święta jest wykonanie ślubnego teledysku. Ta opcja zdobywa coraz większe grono fanów, ponieważ jest dużo praktyczniejsza niż kilkugodzinny film z całego ślubu i wesela, a doskonale oddaje charakter Waszego dnia i zbiera jego najważniejsze i najbardziej wzruszające momenty.

Zdjęcie główne: pexels.com/Craig Adderley

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mikrokoncert Sanah on-line
Mikrokoncert Sanah on-line
Weź udział w wirtualnym wydarzeniu!
Strony internetowe, które poprawiają profesjonalny wizerunek i wysoką ocenę firmy
Strony internetowe, które poprawiają profesjonalny wizerunek i wysoką ocenę firmy
Samodzielnie stworzenie witryny firmowej nie jest dobrym pomysłem, lepiej zatrudnić do tego profesjonalnych projektantów stron internetowych, którzy chętnie zajmą się tym zadaniem. Niektóre agencje oferują nie tylko strony WWW czy sklepy e-commerce, lecz również usługi optymalizacji i SEO, znalezienie chwytliwej domeny i zabezpieczone serwery.
Zalety stosowania wody kwiatowej
Zalety stosowania wody kwiatowej
Dowiedz się jak działają te naturalne substancje i dlaczego warto je wykorzystywać w codziennej pielęgnacji skóry twarzy oraz całego ciała.
Ostatnie wpisy