Anna Lewandowska wystartowała z własną linią perfum
Pielęgnacja ciała

Anna Lewandowska wystartowała z własną linią perfum

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Marka Phlov by Anna Lewandowska właśnie poszerzyła swoją ofertę o dwa wyjątkowe zapachy dla kobiet: Day’LightFull oraz FullMoon’Light. Co je wyróżnia?

Zamknięty w stylowym flakonie zapach Day’LightFull to orzeźwiająca mieszanka soczystych cytrusów oraz dojrzałych malin z nutą słodkiej wanilii. Miłośniczki mocniejszych, energetyzujących zapachów mogą natomiast sięgnąć po drugą propozycję, czyli FullMoon’Light. To perfumy, będące połączeniem granatu, jeżyn oraz dojrzałych wiśni. Odnajdziemy w nich także subtelną nutę korzennych przypraw oraz kadzidła. Uwagę przyciągają również ich estetyczne, minimalistyczne flakony. Jak podkreśliła Anna Lewandowska w swoich social mediach te dwie autorskie kompozycje zapachowe zostały stworzone z myślą o kobietach, które odważnie realizują swoje cele i nie boją się sięgać po swoje marzenia.

Jak możemy przeczytać na stronie marki wszystkie surowce, jakie zostały wykorzystane do wytworzenia perfum są wegańskie, a ich produkcja odbywa się w Polsce. Zapachy dostępne są o pojemności 30 ml oraz 50 ml.

Fot. Isa Foltin/German Select/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*