Młode milionerki – ich droga do sukcesu
Lifestyle

Młode milionerki – ich droga do sukcesu

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele z nas marzy o bogactwie, jednak droga do sukcesu nie jest to łatwa. Niektórym znanym kobietom udało się już zarobić swój pierwszy milion. Oto słynne kobiety, które same zapracowały na sukces i bogactwo.  

Ania Kruk – właścicielka znanej marki jubilerskiej

Anna Kruk wywodziła się z rodziny jubilerskiej, jednak to dzięki ciężkiej pracy zarobiła swój pierwszy milion. Postanowiła wypracować sobie odrębną markę sygnowaną jej nazwiskiem, co dało świetny efekt. Na początku pracowała jedynie za ladą, ale wiedziała, że przyszłością biznesu będzie e-commerce. Stworzyła bardzo przejrzystą stronę marki, wraz ze specjalistami ds. marketingu. Odtąd klientki mogły zamawiać ulubione modele biżuterii także przez internet. Butik z sygnowaną jej nazwiskiem biżuterią powstał również na Bliskim Wschodzie – w Katarze.

Victoria Wejchert – młoda bizneswoman

Majątek spadkobierczyni Jana Wejcherta wynosi aż 297 mln zł. Młoda milionerka jest również większościowym udziałowcem funduszu Capital36. Inwestuje on w branże spożywcze oraz rolnicze. Obecnie fundusz przejął luksusową klinikę do spraw uzależnień. Victoria Wejchert, mimo że otrzymała fortunę w spadku, dobrze nią obraca oraz potrafi dobrze inwestować. Wykazuje się przy tym niezwykłą przedsiębiorczością. 

Aleksandra Sowa – właścicielka sieci cukierni

Bydgoszczanka jest nazywana „najsłodszą milionerką w Polsce”. Jej majątek sięga aż 69 mln złotych. Jej dziadek był założycielem sieci cukierni. Aleksandra Sowa postanowiła rozwinąć firmę, a dzięki dodatkowym warsztatom i pokazom cukierniczym, jej kawiarnie i cukiernie zyskały na popularności. Do biznesu po dziadku podeszła bardzo innowacyjnie, tworząc bardzo ciekawe receptury słodyczy, w tym również eleganckie praliny oraz ciasta tematyczne, odpowiednie na Walentynki, czy urodziny. W swoich kawiarniach dba o elegancki wystrój i chce, by tworzone ciasta były wyznacznikiem wspaniałej tradycji i sztuki cukierniczej. Obecnie cukiernia Sowa ma sieć ponad 150 lokali gastronomicznych.

Margaret – piosenkarka

Małgorzata Jamroży zyskała popularność dzięki swoim hitom, takim jak Thank You Very Much, Cool Me Down i Elephant. Obecnie piosenkarka zgarnia niemałe tantiemy za występy w reklamach, czy też za użyczanie swojego nazwiska firmom obuwniczym i kosmetycznym. Piosenkarka była twarzą m.in. marki obuwniczej Deichmann. Duże zyski przyniósł jej nie tylko udział w kampaniach reklamowych, ale również koncerty. Wokalistka swoją pracą wyrobiła sobie rozpoznawalną markę osobistą, dzięki czemu może współpracować z wieloma znanymi producentami i markami. 

Droga do miliona – jak odnieść sukces?

Kobiety, które dorobiły się wielkiego majątku, bardzo ciężko na to pracowały. Młode kobiety, a obecnie również milionerki, miały w sobie dużo samozaparcia, dzięki czemu odniosły sukces. Ty też możesz to osiągnąć! Dobry biznesplan to za mało. Musisz ciężko pracować i konsekwentnie dążyć do celu.

Młode milionerki swój sukces zawdzięczają również odpowiednio zbudowanej marce osobistej. Dzięki niej mogą rozwijać się, a także sprzedawać produkty sygnowane swoim nazwiskiem.

Fot. Moose Photos/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pomysły na szybkie poranne śniadanie
Pomysły na szybkie poranne śniadanie
Szybkie śniadanie jest możliwe! Dodaj sobie energii za pomocą prostych przepisów, które nie zajmują wiele czasu. Wszystkie propozycje zrobisz z tego, co już masz w lodówce!
Depilacja bikini – najlepsze sposoby
Depilacja bikini – najlepsze sposoby
Marzysz o gładkiej skórze w strefie bikini? W tym artykule przeczytasz, jak to osiągnąć.
Jak radzić sobie z lękiem: Praktyczne techniki stosowane przez psychologów
Jak radzić sobie z lękiem: Praktyczne techniki stosowane przez psychologów
Lęk jest naturalną emocją, którą doświadczają ludzie w różnych sytuacjach życiowych. Jednak kiedy lęk staje się przesadny lub przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu, może być problematyczny. W tym artykule omówimy praktyczne techniki, które stosują psychologowie w pracy z osobami zmagającymi się z lękiem.
Ostatnie wpisy