Rosalie. koncert online w ramach cyklu FINA Na Ucho
Lifestyle

Rosalie. koncert online w ramach cyklu FINA Na Ucho

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Już w najbliższy czwartek 18 lutego wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Do wysłuchania koncertu Rosalie. w domowym zaciszu zaprasza FINA Wałbrzyska 3/5.

Rosalie. to jedna z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia. Urodzona w Berlinie, ale mieszkająca w Polsce wokalistka zadebiutowała w 2015 r. singlem „This Thing Called Love”, a rok później wydała epkę pt. „Enuff”, która sprawiła, że zaczęło być o niej głośno. Jej pierwszy album studyjny „Flashback” został bardzo dobrze przyjęty, a sama artystka w 2018 zdobyła noiminację do Fryderyka w kategorii „Debiut roku”. Muzyka Rosalie. jest połączeniem R&B, hip-hopu oraz elektroniki. Wokalistka współpracowała m.in. z Taco Hemingwayem oraz z Otsochodzi. W ubiegłym roku nakładem DEF JAM Recordings Poland, ukazała się jej kolejna płyta pt. „IDeal”, którą zapowiadał singiel „Nie Mów”:

Rosalie. – Nie Mów

Podczas czwartkowego koncertu zespół wystąpi w składzie: Rosalie. (wokal), Adam Świerczyński (bas), Tomek Sołtys (klawisze), Tymoteusz Krajniak (perkusja). Bezpłatna transmisja występu rozpocznie się o godz. 20.00 na profilu Facebook organizatora FINA Wałbrzyska 3/5. Koncert odbywa się w ramach cyklu FINA Na Ucho, dzięki któremu można posłuchać artystów prezentujących różne gatunki muzyczne. Do tej pory na scenie pojawili się m.in. Mela Koteluk i Kwadrofonik, Wacław Zimpel oraz zespół Sutari.

Fot.Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co może być przyczyną bólu kręgosłupa?
Co może być przyczyną bólu kręgosłupa?
Ból kręgosłupa jest jednym z najbardziej uciążliwych schorzeń. Niestety musi się z nim mierzyć coraz większa liczba osób. Przyczyn tego stanu rzeczy należ upatrywać się głównie w siedzącym trybie życia i niedostatecznej aktywności fizycznej. Co dokładnie może być przyczyną bólu kręgosłupa?
Down Brown – jakie książki pisarza warto przeczytać?
Down Brown – jakie książki pisarza warto przeczytać?
Międzynarodową sławę Brownowi przyniosła powieść „Kod Leonarda da Vinci”, a kolejne ugruntowały jego pozycję jako mistrza literatury kryminalno-sensacyjnej. Aktualnie pisarz ma na swoim koncie całkiem sporo dzieł. Sprawdź, jakie książki Dana Browna warto przeczytać i dlaczego cieszą się tak dużym uznaniem.
Jak wizualnie ocieplić wnętrze? Najlepsze sposoby
Jak wizualnie ocieplić wnętrze? Najlepsze sposoby
Wszystko o ciepłych kolorach, przytulnych tkaninach i innych prostych sposobach na stworzenie azylu w swoim domu – w naszym materiale!
Ostatnie wpisy