Rosalie. koncert online w ramach cyklu FINA Na Ucho
Lifestyle

Rosalie. koncert online w ramach cyklu FINA Na Ucho

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Już w najbliższy czwartek 18 lutego wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Do wysłuchania koncertu Rosalie. w domowym zaciszu zaprasza FINA Wałbrzyska 3/5.

Rosalie. to jedna z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia. Urodzona w Berlinie, ale mieszkająca w Polsce wokalistka zadebiutowała w 2015 r. singlem „This Thing Called Love”, a rok później wydała epkę pt. „Enuff”, która sprawiła, że zaczęło być o niej głośno. Jej pierwszy album studyjny „Flashback” został bardzo dobrze przyjęty, a sama artystka w 2018 zdobyła noiminację do Fryderyka w kategorii „Debiut roku”. Muzyka Rosalie. jest połączeniem R&B, hip-hopu oraz elektroniki. Wokalistka współpracowała m.in. z Taco Hemingwayem oraz z Otsochodzi. W ubiegłym roku nakładem DEF JAM Recordings Poland, ukazała się jej kolejna płyta pt. „IDeal”, którą zapowiadał singiel „Nie Mów”:

Rosalie. – Nie Mów

Podczas czwartkowego koncertu zespół wystąpi w składzie: Rosalie. (wokal), Adam Świerczyński (bas), Tomek Sołtys (klawisze), Tymoteusz Krajniak (perkusja). Bezpłatna transmisja występu rozpocznie się o godz. 20.00 na profilu Facebook organizatora FINA Wałbrzyska 3/5. Koncert odbywa się w ramach cyklu FINA Na Ucho, dzięki któremu można posłuchać artystów prezentujących różne gatunki muzyczne. Do tej pory na scenie pojawili się m.in. Mela Koteluk i Kwadrofonik, Wacław Zimpel oraz zespół Sutari.

Fot.Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak rozwijać kompetencje zawodowe – 5 prostych sposobów
Jak rozwijać kompetencje zawodowe – 5 prostych sposobów
Praca nad swoim rozwojem zawodowym może przynieść wiele korzyści, takich jak lepsza pozycja na rynku pracy, zwiększenie szans na awans, a także większa satysfakcja z pracy.
Jak wygląda kurs językowy?
Jak wygląda kurs językowy?
Chcesz zapisać się na kurs językowy, jednak nie wiesz, czego możesz się na nim spodziewać? Podpowiadamy, jak wyglądają kursy językowe!
Jak wybrać naturalne suplementy diety spełniające najwyższe standardy jakości?
Jak wybrać naturalne suplementy diety spełniające najwyższe standardy jakości?
Dowiedz się, jak wybierać suplementy diety o najwyższej jakości. Poznaj kryteria doboru naturalnych suplementów dla zdrowia i dobrego samopoczucia.
Ostatnie wpisy