Efektowne prezenty biznesowe – lista pomysłów
Lifestyle

Efektowne prezenty biznesowe – lista pomysłów

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Doświadczony przedsiębiorca wie, że utrzymywanie dobrych relacji ma ogromne znaczenie w prowadzeniu każdego biznesu, zwłaszcza na początku rozwoju firmy. W artykule znajdziesz propozycje, co podarować klientom i partnerom biznesowym w ramach firmowego prezentu.

Wręczanie drobnych upominków wiernym klientom i inwestorom, a także świętowanie sukcesów firmy to dobry sposób na podtrzymanie więzi oraz ocieplenie wizerunku. To również ważny element w tworzeniu odpowiedniej identyfikacji wizualnej marki. Nie da się w pełni uniknąć wpływu emocji na decyzje biznesowe, dlatego warto zadbać o to, aby prezent firmowy został jak najlepiej odebrany.

Kosze upominkowe 

Kosz prezentowy pełen produktów wysokiej jakości to uniwersalny upominek, który można wręczyć zarówno mężczyźnie, jak i kobiecie. Elegancko zapakowany zestaw, który zawiera wykwintne bombonierki, pyszną kawę czy alkohol, można wręczyć pracownikom jako dodatek do premii świątecznej czy kwartalnej lub po podpisaniu ważnej umowy z kontrahentem. Zestaw upominkowy może poprawić wizerunek firmy w oczach inwestorów lub współpracowników, a także stanowić podziękowanie dla prezesa czy księgowej. Szeroki wybór gotowych koszy delikatesowych, przy pomocy których można respektować dystans dzielący ludzi w biznesie, a zarazem komunikować dobre intencje, znajdziesz na stronie: https://sklep.nobilia.pl/prezenty-biznesowe/

Wieczne kwiaty 

Świeże kwiaty to klasyczny prezent w dobrym tonie, dlatego w wielu kwiaciarniach istnieje możliwość zamówienia gotowych bukietów z dostawą do biura. Niestety, cięte kwiaty charakteryzuje krótka żywotność, a warunki miejsca pracy nie zawsze służą ich pielęgnacji. Rozwiązaniem tego problemu mogą być luksusowe flowerboxy, zawierające prawdziwe kwiaty, które zostały poddane procesowi stabilizacji, dzięki czemu zachowują piękno i naturalny wygląd przez lata. Ponadto wieczne kwiaty nie wymagają podlewania ani konserwacji, dzięki czemu mogą ocieplać wizerunek biura.

Personalizowane akcesoria 

Jeśli szukasz prezentów, za pomocą których podziękujesz swoim kontrahentom za współpracę, wybierz funkcjonalne i efektowne akcesoria, z których będą mogli korzystać na co dzień. Mogą to być spersonalizowane słodycze, akcesoria do sprzętów elektronicznych, odzież czy artykuły biurowe. Gadżety wysokiej jakości można wykorzystać także do promocji przedsiębiorstwa podczas targów branżowych. Uniwersalne podarunki zawierające logo i nazwę marki, takie jak cukierki i pastylki miętowe, mogą być wręczane pracownikom, a także klientom i partnerom biznesowym, aby zwiększyć rozpoznawalność marki. Katalog produktów wysokiej jakości, w  tym bombonierki z truflami i belgijskimi pralinami, które możesz wręczyć partnerowi biznesowemu, znajdziesz na:

https://slodkie.com/katalog/slodycze-reklamowe/pastylki-mietowe-z-logo/

Zdj. główne: Joanna Kosinska/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Internetowe serwisy informacyjne – jakie mają zalety?
Internetowe serwisy informacyjne – jakie mają zalety?
Internetowe serwisy informacyjne odgrywają kluczową rolę w dzisiejszym społeczeństwie cyfrowym.
Psychologia pozytywnego myślenia: Jak wpływa na rozwój osobisty
Psychologia pozytywnego myślenia: Jak wpływa na rozwój osobisty
W tym artykule przyjrzymy się temu, jak psychologia pozytywnego myślenia wpływa na rozwój osobisty i jak można w praktyce wykorzystać tę wiedzę.
Uniwersalne i praktyczne podarunki
Uniwersalne i praktyczne podarunki
Zastanawiasz się, jakie wybrać prezent dla osoby, która ma wszystko? Podpowiadamy, jakie uniwersalne i praktyczne upominki możesz wybrać!
Ostatnie wpisy