Czerwcowe premiery na Netflix. Co warto obejrzeć?
Lifestyle

Czerwcowe premiery na Netflix. Co warto obejrzeć?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na platformie streamingowej pojawi się kilka interesujących propozycji.

„Lupin”

Serial opowiadający o genialnym złodzieju zdobył dużą popularność wśród widzów na początku tego roku, dlatego zaledwie kilka miesięcy później premierę ma druga część produkcji. Francuski kryminał będzie dostępny od 11 czerwca. Na platformie pojawi się 5 odcinków uzupełniających historię z pierwszego sezonu.

„Szkoła dla elity”

Hiszpański serial młodzieżowy zadebiutuje już z 4. sezonem. Z udziału w produkcji zrezygnowało kilka osób z głównej obsady, dlatego nadchodząca seria będzie się znacznie różnić od poprzednich. Nowej części będą towarzyszyć dodatkowe odcinki przedstawiające sylwetki nowych bohaterów. Wszystkie materiały pojawią się przed oficjalną premierą 4. sezonu, którą zaplanowano na 18 czerwca.

Produkcje na licencji

Czerwiec na Netflixie obfituje w filmy i seriale, które zadebiutują czy powrócą na platformę. Koncern przedłużył lub wykupił licencję do wielu interesujących, popularnych i dobrze znanych produkcji, takich jak „Miss Agent”, „Doktor Sen”, „Legion Samobójców”, „Piotruś Królik” czy „Downton Abbey”. Produkcje będą udostępniane już od 1 czerwca.

Fot. Andrea Piacquadio/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Internetowe serwisy informacyjne – jakie mają zalety?
Internetowe serwisy informacyjne – jakie mają zalety?
Internetowe serwisy informacyjne odgrywają kluczową rolę w dzisiejszym społeczeństwie cyfrowym.
W jakich sytuacjach może być potrzebna terapia?
W jakich sytuacjach może być potrzebna terapia?
Choroby natury psychicznej to we współczesnym świecie problem, który dotyka bardzo wiele osób. Psychoterapia jest ważnym elementem leczenia wielu zaburzeń. Zobacz, w jakich sytuacjach warto wybrać się do psychologa.
Transpłciowość – czym się charakteryzuje?
Transpłciowość – czym się charakteryzuje?
Transpłciowość - czym się charakteryzuje? Odkryj, co oznacza być osobą transpłciową i jakie wyzwania stawia przed społeczeństwem w kontekście tożsamości płciowej.
Ostatnie wpisy