Dokument HBO na podstawie książki Ronana Farrowa zadebiutuje na platformie już w lipcu!
Lifestyle

Dokument HBO na podstawie książki Ronana Farrowa zadebiutuje na platformie już w lipcu!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Długo wyczekiwana produkcja o jednym z największych skandali seksualnych w Hollywood odkryje kulisy słynnej afery z udziałem Harvey’a Weinsteina.

Serial dokumentalny „Catch and Kill. The Podcast Tapes” powstał na podstawie podcastu oraz książki Ronana Farrowa, w których dziennikarz opowiadał o kulisach zmowy milczenia, jaka została zawarta między producentami filmowymi, pracownikami studia filmowego, mediami a molestowanymi kobietami. O seksualnych przestępstwach producenta rzekomo wiedziało bardzo szerokie grono współpracowników, jednak nikt nie odważył się stanąć w obronie krzywdzonych aktorek, asystentek i stażystek. Ostatecznie został skazany na 23 lata pozbawienia wolności za zgwałcenie jednej z aktorek oraz wymuszenie aktu seksualnego na asystentce.

Serial dokumentalny HBO

Produkcja amerykańskiej platformy streamingowej ujawnia nieznane dotąd fakty z śledztwa, relacje świadków, zeznania informatorów oraz serii wywiadów z dziennikarzami. W 6-docinkowym serialu wykorzystano nie publikowane dotychczas materiały filmowe, nagrania audio, fotografie oraz dokumenty, które pokazują jak producent pozostał bezkarny przez wiele lat. Dokument zadebiutuje na platformie HBO 13 lipca.

Zdjęcie główne: Noam Galai/Getty Images Entertainment/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co zrobić, aby prezent stał się wyjątkowy?
Co zrobić, aby prezent stał się wyjątkowy?
Otrzymywanie, jak i wręczanie prezentów to prawdziwa przyjemność. Jednak co zrobić, aby prezent był wyjątkowy? Podpowiadamy, jakie podarunki możesz wybrać, aby były one absolutnie niepowtarzalne i miały dla obdarowanej osoby szczególne znaczenie.
Czym się zajmuje agencja reklamowa?
Czym się zajmuje agencja reklamowa?
Jaki jest zakres obowiązków agencji reklamowej i kiedy warto ją zatrudnić?
Marynarka w pepitkę – jak ją nosić?
Marynarka w pepitkę – jak ją nosić?
Pepitka to ponadczasowy deseń, który można spotkać nie tylko w stylizacjach wielu domów mody, ale też na ulicach miast. Podpowiadamy, jak nosić marynarkę w pepitkę, sprawdź nasze pomysły!
Ostatnie wpisy