Zumba w domu? Dlaczego nie!
Zdrowie i fitness

Zumba w domu? Dlaczego nie!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Obecne restrykcje spwoodowały, że większość z nas stara się dbać o dobrą kondycję w zaciszu swojego domu. Chcesz zachować piękną sylwetkę, a jednocześnie poprawić swoje samopoczucie? Weź udział w bezpłatnych warsztatach zumby!

Cykl zajęć będzie się odbywał online w każdą środę o godz. 17.00. Pierwsze zajęcia rozpoczną się już 18 listopada, z kolei ostatnie spotkanie przewidziane jest na 15 grudnia. Zajęcia poprowadzi Oktawian Zagórski, Prezes Stowarzyszenia „Zawsze w Formie”, instruktor Zumba® Fitness, Fitness i Hip-Hopu z wieloletnim doświadczeniem. Jest również organizatorem największych cyklicznych imprez Zumba Fitness w Warszawie. Dzięki zajęciom będzie można wzmocnić swoje ciało, spalić zbędne kalorie, a przede wszystkim dobrze się bawić w rytmie energetycznej muzyki. Link do relacji znajdziecie na stronie wydarzenia. A tymczasem zobaczcie namiastkę treningu:

Oktawian – Zumba® – Siento Bonito – Choreography by Oktawian

Kilka słów o zumbie

Zumba wywodzi się z Ameryki Południowej, ale cieszy się ogromną popularnością również w innych krajach. To połączenie tańca oraz fitnessu, która znakomicie wpływa nie tylko na całe ciało, ale również dodaje energii. Osoby, które dopiero rozpoczną swoją przygodę z ćwiczeniami powinny wiedzieć, że jest to dość dynamiczny trening, który oparty jest na różnych konfiguracjach ruchowych wykonywanych w rytm muzyki. Regularne ćwiczenie zumby pomaga zachowac smukłą sylwetkę, pozbyć się zbędnych kalorii oraz wzmocnić różne partie ciała. Nic dziwnego, że pokochały ją kobiety w różnych krajach na całym świecie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kosmetyki, które sama możesz zrobić w domu
Kosmetyki, które sama możesz zrobić w domu
Chcesz spróbować swoich sił w domowym tworzeniu kosmetyków? Takie produkty mogą być tanie w wykonaniu i działać korzystnie na Twoją skórę lub włosy. Sprawdź, jakie kosmetyki możesz sama stworzyć w domu.
Zasłony do sypialni – jakie wybrać?
Zasłony do sypialni – jakie wybrać?
W sypialni warto zadbać nie tylko o piękne poduszki, czy pled na łóżko. Dekorację stanowią również zasłony. Sprawdź, jak je wybrać, by idealnie dopełnić design wnętrza.
Wygoda ponad wszystko – sprawdź najmodniejsze dresy tego sezonu!
Wygoda ponad wszystko – sprawdź najmodniejsze dresy tego sezonu!
Kinga Rusin, Jessica Mercedes i Sara Boruc w dresowych stylizacjach!
Ostatnie wpisy