Zumba w domu? Dlaczego nie!
Zdrowie i fitness

Zumba w domu? Dlaczego nie!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Obecne restrykcje spwoodowały, że większość z nas stara się dbać o dobrą kondycję w zaciszu swojego domu. Chcesz zachować piękną sylwetkę, a jednocześnie poprawić swoje samopoczucie? Weź udział w bezpłatnych warsztatach zumby!

Cykl zajęć będzie się odbywał online w każdą środę o godz. 17.00. Pierwsze zajęcia rozpoczną się już 18 listopada, z kolei ostatnie spotkanie przewidziane jest na 15 grudnia. Zajęcia poprowadzi Oktawian Zagórski, Prezes Stowarzyszenia „Zawsze w Formie”, instruktor Zumba® Fitness, Fitness i Hip-Hopu z wieloletnim doświadczeniem. Jest również organizatorem największych cyklicznych imprez Zumba Fitness w Warszawie. Dzięki zajęciom będzie można wzmocnić swoje ciało, spalić zbędne kalorie, a przede wszystkim dobrze się bawić w rytmie energetycznej muzyki. Link do relacji znajdziecie na stronie wydarzenia. A tymczasem zobaczcie namiastkę treningu:

Oktawian – Zumba® – Siento Bonito – Choreography by Oktawian

Kilka słów o zumbie

Zumba wywodzi się z Ameryki Południowej, ale cieszy się ogromną popularnością również w innych krajach. To połączenie tańca oraz fitnessu, która znakomicie wpływa nie tylko na całe ciało, ale również dodaje energii. Osoby, które dopiero rozpoczną swoją przygodę z ćwiczeniami powinny wiedzieć, że jest to dość dynamiczny trening, który oparty jest na różnych konfiguracjach ruchowych wykonywanych w rytm muzyki. Regularne ćwiczenie zumby pomaga zachowac smukłą sylwetkę, pozbyć się zbędnych kalorii oraz wzmocnić różne partie ciała. Nic dziwnego, że pokochały ją kobiety w różnych krajach na całym świecie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Prezent dla 12-latka – na jaką zabawkę postawić?
Prezent dla 12-latka – na jaką zabawkę postawić?
Wchodząc w wiek nastoletni, dzieci coraz rzadziej sięgają po standardowe zabawki. Znacząco ogranicza nam to możliwości wyboru prezentu dla 12-latka, dlatego musimy wykazać się nieco większą kreatywnością. Nie tak łatwo jest dopasować jakąś zabawkę dla dzieci powoli wkraczających w okres dojrzewania, dlatego przygotowaliśmy kilka uniwersalnych propozycji, z którymi warto się zapoznać przed dokonaniem zakupu.
Beret wraca do łask – nowy trend jesieni!
Beret wraca do łask – nowy trend jesieni!
Hit wśród tegorocznych stylizacji! Sprawdź jesienne inspiracje influencerek modowych!
Jak adaptogenne grzyby w suplementach diety wspierają równowagę między pracą a odpoczynkiem?
Jak adaptogenne grzyby w suplementach diety wspierają równowagę między pracą a odpoczynkiem?
Zrozum, jak suplementy diety z adaptogennych grzybów mogą pomóc w utrzymaniu równowagi między obciążeniem pracą a potrzebnym odpoczynkiem. Wspomaganie zdrowia i samopoczucia nigdy nie było prostsze.
Ostatnie wpisy