Torty dla dzieci – kolory i jednorożce
Lifestyle

Torty dla dzieci – kolory i jednorożce

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Tort na przyjęcie urodzinowe dla dziecka to jeden z najważniejszych elementów takiego wydarzenia. Zazwyczaj krojenie tortu jest punktem kulminacyjnym programu, ważne jest więc, by na stole pojawił się tort w wymarzonym kształcie.

Możliwości wyboru form i kolorów jest dzisiaj nieskończenie wiele. Można wybrać tort ozdobiony trójwymiarowymi postaciami z popularnych bajek. Można również wybrać tort z namalowanym specjalną techniką rysunkiem. Wielką atrakcją podczas przyjęcia dla dzieci będzie także tort piętrowy. Oczywiście ważne jest, by wszystkie zdobienia były jadalne.

Ozdobnie i z klasą 

Współczesne cukiernictwo dysponuje wieloma różnymi możliwościami zdobienia ciast. Ciasto może być pokryte cukrową powłoką w dowolnym kolorze. Może być także pokryte bitą śmietaną lub kremem. Ważne, by wszystkie produkty użyte zarówno do jego upieczenia, jak i ozdobienia były najwyższej jakości. Wypieki spełniające te wymagania można znaleźć na przykład tu: https://www.art.sarzynski.com.pl/oferta/torty/torty-dla-dzieci.  Ozdoby na dziecięcych tortach to zazwyczaj postaci małych zwierzątek lub też figurki dzieci, na przykład małej dziewczynki czy chłopca z misiem bądź piłką. Świetnie sprawdzi się również motyw baloników czy jednorożców. Warto pamiętać, że współczesne techniki cukiernicze pozwalają stworzyć ozdoby we wszystkich kolorach tęczy.

Torty urodzinowe często zamawiamy również dla uczczenia okazji ukończenia roczku lub nawet krótszego okresu. Ozdoby na tego rodzaju torciku odzwierciedlają nie tyle upodobania bardzo maleńkiego dziecka, ile mogą być ilustracją bardzo wczesnego okresu jego życia. Taki tort zamówić można również z okazji chrzcin bądź też, by uczcić sam fakt pojawienia się w rodzinie nowego członka rodziny.

Kinderbal dla dorosłych 

Gdy dziecko jest niemowlęciem, gośćmi na jego przyjęciu urodzinowym będą również osoby dorosłe. Wybierając tort urodzinowy warto wybrać go również pod kątem potrzeb dietetycznych dorosłych gości. Firmy produkujące torty dla dzieci odpowiadają na wiele różnych potrzeb. Prócz wypieków opartych na tradycyjnych recepturach oferują również torty dostosowane do potrzeb osób na diecie bezglutenowej czy wegańskiej. Aby ograniczyć ilość cukru użytego do produkcji urodzinowego wypieku, zamówić można tort ozdobiony figurkami ozdobionymi lukrem, ale wykonanymi z masy ciasteczkowej.

Z tego rodzaju wypieków ucieszą się także osoby, których dzieci są już starsze, ale również przyzwyczajane od najmłodszych lat do wybranego sposobu odżywiania. Odpowiednio wybrana firma z tradycjami upiecze tort dla dziecka z różnego rodzaju ograniczeniami żywieniowymi.

Fot.: David Holifield/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Tradycyjne tureckie słodycze – poznaj ofertę naszego sklepu
Tradycyjne tureckie słodycze – poznaj ofertę naszego sklepu
Turcja to bogaty kulturowo kraj, znacznie różniący się od Polski. Ta egzotyczność w połączeniu z piękną pogodą i atrakcyjnymi warunkami […]
Modne akcesoria do włosów – jak możemy podkreślić naszą fryzurę?
Modne akcesoria do włosów – jak możemy podkreślić naszą fryzurę?
Chcesz podkreślić swoją fryzurę? Zastanawiasz się, jakie stylowe i praktyczne akcesoria kupić? Skorzystaj z naszych podpowiedzi!
Popularność medycyny estetycznej w Polsce wciąż rośnie
Popularność medycyny estetycznej w Polsce wciąż rośnie
Współczesne społeczeństwo coraz częściej korzysta z usług specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej. To trend widoczny zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. 
Ostatnie wpisy