Przywitaj Nowy Rok z Mery Spolsky!
Lifestyle

Przywitaj Nowy Rok z Mery Spolsky!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Chcesz spędzić tegoroczną noc sylwestrową przy dźwiękach najlepszej polskiej muzyki? Hala Koszyki zaprasza na sylwestrowy koncert Mery Spolsky, który odbędzie się w formie online.

Mery Spolsky to jedna z najbardziej popularnych polskich artystek młodego pokolenia. Jej pierwszy album pt. “Miło Było Pana Poznać” ukazał się w 2017 r. nakładem wytwórni Kayax. Za swój debiut piosenkarka zdobyła nominacje do Fryderyków 2018 w dwóch kategoriach: Fonograficzny Debiut Roku i Album Roku Elektronika. Jej druga płyta pt. „Dekalog Spolsky” także została nominowana do tej prestiżowej nagrody, a znajdujący się na niej utwór „Bigotka” obejrzano w serwsie YouTube ponad 2,5 miliona razy.

Artystka występowała na największych muzycznych festiwalach, w tym Open’er Festival, Męskie Granie, Kraków Live Festival i Enea Spring Break w Poznaniu. Ma na swoim koncie także liczne koncerty klubowe. Jej występy są pełne energii oraz inspirujących stylizacji, o czym na pewno będzie można się przekonać podczas sylwestrowego koncertu, który rozpocznie się o godz. 20.00 na profilu FB organizatora.

Tymczasem zobaczcie teledysk do utworu „Królewstwo Kobiet”, który nagrała we wrześniu 2020 r. wspólnie z Kayah w nawiązaniu do serialu telewizyjnego TVN o tym samym tytule:

Fot. materiały organizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Najlepsze sposoby na zimową chandrę
Najlepsze sposoby na zimową chandrę
Zimowa chandra może być uciążliwa, ale są sposoby na walkę z gorszym nastrojem. Podpowiadamy, jak można poprawić sobie humor.
Efektowne prezenty biznesowe – lista pomysłów
Efektowne prezenty biznesowe – lista pomysłów
Szukasz pomysłów na luksusowe prezenty biznesowe, które będą uniwersalne i podkreślą prestiż firmy? Sprawdź listę pomysłów przygotowaną przez redakcję.
Co kupić na komunię?
Co kupić na komunię?
W twojej rodzinie dziecko przystępuje do komunii? Zobacz, jakie prezenty możesz mu podarować.
Ostatnie wpisy