Przywitaj Nowy Rok z Mery Spolsky!
Lifestyle

Przywitaj Nowy Rok z Mery Spolsky!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Chcesz spędzić tegoroczną noc sylwestrową przy dźwiękach najlepszej polskiej muzyki? Hala Koszyki zaprasza na sylwestrowy koncert Mery Spolsky, który odbędzie się w formie online.

Mery Spolsky to jedna z najbardziej popularnych polskich artystek młodego pokolenia. Jej pierwszy album pt. “Miło Było Pana Poznać” ukazał się w 2017 r. nakładem wytwórni Kayax. Za swój debiut piosenkarka zdobyła nominacje do Fryderyków 2018 w dwóch kategoriach: Fonograficzny Debiut Roku i Album Roku Elektronika. Jej druga płyta pt. „Dekalog Spolsky” także została nominowana do tej prestiżowej nagrody, a znajdujący się na niej utwór „Bigotka” obejrzano w serwsie YouTube ponad 2,5 miliona razy.

Artystka występowała na największych muzycznych festiwalach, w tym Open’er Festival, Męskie Granie, Kraków Live Festival i Enea Spring Break w Poznaniu. Ma na swoim koncie także liczne koncerty klubowe. Jej występy są pełne energii oraz inspirujących stylizacji, o czym na pewno będzie można się przekonać podczas sylwestrowego koncertu, który rozpocznie się o godz. 20.00 na profilu FB organizatora.

Tymczasem zobaczcie teledysk do utworu „Królewstwo Kobiet”, który nagrała we wrześniu 2020 r. wspólnie z Kayah w nawiązaniu do serialu telewizyjnego TVN o tym samym tytule:

Fot. materiały organizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Warszawa – idealne miejsce na weekend z kulturą
Warszawa – idealne miejsce na weekend z kulturą
Warszawa to nie tylko stolica Polski, lecz w wielu przypadkach także stolica kultury. Przedstawiamy ciekawe wydarzenia, jakie w Stolicy planowane są na najbliższe miesiące.
Na co zwrócić uwagę przy wyborze karmy dla swojego psa?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze karmy dla swojego psa?
Zdrowa dieta dla psa: jak wybrać właściwą karmę i dbać o jego dobrostan?
Jeansy boyfriendy – jak nosić?
Jeansy boyfriendy – jak nosić?
Boyfriendy podbiły serca milionów kobiet na świecie. Są wygodne i wbrew pozorom bardzo kobiece. Trzeba jednak wiedzieć, jak je nosić.
Ostatnie wpisy