OSM Krasnystaw – stare i nowe pomysły
Inne

OSM Krasnystaw – stare i nowe pomysły

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Firma z długą tradycją wzbudza zaufanie. To, że klienci przez wiele lat wybierali jej ofertę, jest bardzo dobrą rekomendacją. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Krasnystaw łączy najlepsze praktyki z przeszłości ze świeżymi propozycjami. Wciąż zyskuje nowych, wiernych konsumentów. Oferuje zarówno typowe polskie produkty mleczarskie, jak i sięga do krajowych i obcych tradycji.

Z szacunku dla klienta i dostawcy

Blisko sto dziesięć lat temu powstała firma, która z czasem przekształciła się w OSM Krasnystaw. W latach dziewięćdziesiątych nastąpił jej szybki rozwój. Ciągła wysoka jakość, naturalne składniki, a jednocześnie zwiększone moce produkcyjne umożliwiły zdobycie klientów w całym kraju. Dla rozwoju ważni są także dostawcy mleka. Otrzymują oni różnorodne wsparcie ze strony Spółdzielni Mleczarskiej (kredyty, doradztwo), co przekłada się na wysoką jakość dostarczanego mleka.

Różnorodne produkty

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie produkuje wyroby, w których składzie są tylko naturalne składniki. Oferta https://www.krasnystaw.eu/pl obejmuje zarówno produkty tradycyjne, jak i takie, które w naszym kraju wytwarzane są od niedawna: 

  • jogurty deserowe (smakowe), do picia i naturalne, w tym np. jogurt grecki,
  • sery twarogowe i twarde, ser Haluni,
  • serki wiejskie i homogenizowane (waniliowy i czekoladowy),
  • owsianki,
  • mleko słodkie i zsiadłe,
  • masło i śmietany,
  • chłodnik, kefiry, maślanki naturalne i smakowe.

Są tu propozycje dla osób, które dobrze trawią laktozę oraz dla tych, których organizm jej nie toleruje. 

Tradycyjny, a jednak specjalny produkt 

Dużym sukcesem okazało się wprowadzenie do oferty mleka zsiadłego. Jest to wprawdzie tradycyjny w naszym kraju produkt, ale przez długi czas był prawie niedostępny. Osoby, które same próbowały robić zsiadłe mleko, wiedzą, że trudno jest obecnie kupić w sklepie konieczny surowiec, czyli mleko niepasteryzowane. Wielu specjalistów uważa zsiadłe mleko za najzdrowszy produkt mleczny. Zawiera ono wapń, który jest dobrze przyswajalny przez organizm człowieka. Ważna jest również obecność różnych witamin (B2, B12, A, K) oraz bakterii fermentacji mlekowej, które usprawniają funkcjonowanie jelit. 

OSM w Krasnymstawie oferuje dobry, powtarzalny produkt. Wymagało to prób, które trwały kilka miesięcy. Otrzymane mleko zsiadłe ma odpowiednią gęstość i kwaśność. Może być pite bez dodatków, a na obiad podane z ziemniakami (np. tradycyjnie z koperkiem). Wzbogacone o owoce i miód, stanowić będzie smaczny deser. 

Życzliwe podejście do dostawcy, dobra jakość surowca, zdrowe i smaczne produkty, nowe propozycje w ofercie to wszystko charakteryzuje Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Krasnymstawie. Teraz jej wyroby można znaleźć w sklepach w całej Polsce.

Fot.: Daniel Sinoca/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Powiększanie ust kwasem hialuronowym – to warto wiedzieć
Powiększanie ust kwasem hialuronowym – to warto wiedzieć
Planujesz powiększyć usta kwasem hialuronowym? O czym warto wiedzieć wcześniej?
Down Brown – jakie książki pisarza warto przeczytać?
Down Brown – jakie książki pisarza warto przeczytać?
Międzynarodową sławę Brownowi przyniosła powieść „Kod Leonarda da Vinci”, a kolejne ugruntowały jego pozycję jako mistrza literatury kryminalno-sensacyjnej. Aktualnie pisarz ma na swoim koncie całkiem sporo dzieł. Sprawdź, jakie książki Dana Browna warto przeczytać i dlaczego cieszą się tak dużym uznaniem.
Drzwi wejściowe do mieszkania
Drzwi wejściowe do mieszkania
W każdym bloku czy apartamentowcu drzwi wejściowe do mieszkania to jeden z centralnych momentów twórczych wspólnych przestrzeni komunikacyjnych. Należy zdać sobie sprawę, że nawet wewnętrzne przestrzenie publiczne mają bardzo istotny wpływ na jakość architektoniczną domu.
Ostatnie wpisy