Należy Ci się zwrot podatku z Niemiec lub Holandii? Biuro rachunkowe Borsuk Podatki pomoże Ci odzyskać Twoje pieniądze!
Inne

Należy Ci się zwrot podatku z Niemiec lub Holandii? Biuro rachunkowe Borsuk Podatki pomoże Ci odzyskać Twoje pieniądze!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Rozliczenie podatku nie zawsze może być przyjemne. W każdym kraju określone są specjalne progi podatkowe, które określają wysokość podatku. W Holandii obowiązują dwa progi podatkowe – stawka 37,35% oraz 49,5%. Z Kolei w Niemczech jest aż sześć klas podatkowych, od których zależy wysokość podatku, a także przysługujące ulgi wraz z zasiłkami. Dlatego rozliczenie podatkowe z zagranicy wymaga znajomości tamtejszego prawa. W tym celu możesz skorzystać z pomocy doświadczonej kancelarii Borsuk Podatki, która od ponad 20 lat świadczy usługi dla Polaków pracujących poza granicami naszego kraju. 

Dowiedz się, jak otrzymasz zwrot podatku z Niemiec. To prostsze niż myślisz!

Około 900 tysięcy osób. Tyle wynosi liczba Polaków, którzy na co dzień żyją w Niemczech i mają wyłącznie polskie obywatelstwo. Do tej liczby należy doliczyć pracowników sezonowych, jak i wielu Polaków, którzy robią interesy z naszymi zachodnimi sąsiadami. Z Niemcami mamy wiele wspólnego, co jest związane nie tylko z historią, ale i bliskością granic. Często mieszkańcy przygranicznych miejscowości pracują po drugiej stronie, zarabiając w euro, ale mieszkając na naszym terytorium.

Polakom przysługuje ubieganie się o zwrot podatku z Niemiec. Może on wynieść nawet kilkaset euro, jeśli odprowadzany podatek był wyższy od prognozowanego. Z niemieckim urzędem skarbowym rozliczysz się z pomocą Borsuk Podatki. Wejdź na https://borsukpodatki.pl/zwrot-podatku-niemcy/ i dowiedz się więcej!

Zwrot podatku z Holandii – średni zwrot na poziomie 1300 euro. To naprawdę opłacalne!

W Holandii, tak jak i w Niemczech, jest możliwość ubiegania się o zwrot nadpłaconego podatku. System podatkowy w kraju tulipanów zezwala na rozliczenie podatku do 5 lat wstecz. Jeśli pracowałaś lub pracowałeś w Holandii legalnie, a Twój pracodawca odprowadzał za Ciebie składki, skontaktuj się z Borsuk Podatki, aby my pomożemy Ci w wypełnieniu wszystkich niezbędnych formalności. 

Motywacją do jak najszybszego rozliczenia jest fakt, że w Niderlandach obowiązują kary finansowe za brak wysłania zeznania podatkowego. W tym celu należy trzymać się ustalonych terminów przez prawo. Niezameldowani muszą niezwłocznie rozliczyć się z Belastingdienst do dnia 1 lipca. Z kolei osoby z meldunkiem zobowiązani są przestrzegać terminu do 1 maja. Przejdź na stronę https://borsukpodatki.pl/zwrot-podatku-holandia/ i rozlicz się z podatku już teraz!

Borsuk Podatki – ponad 150 milionów euro odzyskanych dla Polaków przez 20 lat

Borsuk Podatki należy do najdłużej działających biur rozliczeń zagranicznych w naszym kraju. Przez ponad 20 lat działalności odzyskaliśmy wiele milionów euro z takich krajów jak: Holandia, Niemcy, Belgia, Czechy, Austria czy Norwegia. Zatrudniamy wielu ekspertów z dziedziny prawa podatkowego wymienionych krajów i pomagamy Polakom maksymalnie skrócić czas oczekiwania na zwrot podatku. 

Szukasz biura podatkowego, które jest skuteczne i rzetelne? Skontaktuj się z Borsuk Podatki. Napisz formularz lub zadzwoń, dostarcz nam dokumenty, a my zajmiemy się resztą. Zapraszamy!

(fot. nadesłane)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybierać biżuterię dla osób z alergią – przewodnik po bezpiecznych materiałach
Jak wybierać biżuterię dla osób z alergią – przewodnik po bezpiecznych materiałach
Dowiedz się jak bezpiecznie wybierać biżuterię dla osób z alergią. Poznaj materiały, które nie wywołują reakcji alergicznej i zasady bezpiecznego noszenia dodatków.
Beret wraca do łask – nowy trend jesieni!
Beret wraca do łask – nowy trend jesieni!
Hit wśród tegorocznych stylizacji! Sprawdź jesienne inspiracje influencerek modowych!
Czy twórczość Magdaleny Laskowskiej wpływa na wartość kolekcjonerską jej dzieł?
Czy twórczość Magdaleny Laskowskiej wpływa na wartość kolekcjonerską jej dzieł?
Rozważamy wpływ twórczości artystki plastycznej Magdaleny Laskowskiej na cenę jej kolekcjonerskich dzieł. Czy unikalny styl i wysoka jakość pracy przekładają się na wartość rynkową?
Ostatnie wpisy