Należy Ci się zwrot podatku z Niemiec lub Holandii? Biuro rachunkowe Borsuk Podatki pomoże Ci odzyskać Twoje pieniądze!
Inne

Należy Ci się zwrot podatku z Niemiec lub Holandii? Biuro rachunkowe Borsuk Podatki pomoże Ci odzyskać Twoje pieniądze!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Rozliczenie podatku nie zawsze może być przyjemne. W każdym kraju określone są specjalne progi podatkowe, które określają wysokość podatku. W Holandii obowiązują dwa progi podatkowe – stawka 37,35% oraz 49,5%. Z Kolei w Niemczech jest aż sześć klas podatkowych, od których zależy wysokość podatku, a także przysługujące ulgi wraz z zasiłkami. Dlatego rozliczenie podatkowe z zagranicy wymaga znajomości tamtejszego prawa. W tym celu możesz skorzystać z pomocy doświadczonej kancelarii Borsuk Podatki, która od ponad 20 lat świadczy usługi dla Polaków pracujących poza granicami naszego kraju. 

Dowiedz się, jak otrzymasz zwrot podatku z Niemiec. To prostsze niż myślisz!

Około 900 tysięcy osób. Tyle wynosi liczba Polaków, którzy na co dzień żyją w Niemczech i mają wyłącznie polskie obywatelstwo. Do tej liczby należy doliczyć pracowników sezonowych, jak i wielu Polaków, którzy robią interesy z naszymi zachodnimi sąsiadami. Z Niemcami mamy wiele wspólnego, co jest związane nie tylko z historią, ale i bliskością granic. Często mieszkańcy przygranicznych miejscowości pracują po drugiej stronie, zarabiając w euro, ale mieszkając na naszym terytorium.

Polakom przysługuje ubieganie się o zwrot podatku z Niemiec. Może on wynieść nawet kilkaset euro, jeśli odprowadzany podatek był wyższy od prognozowanego. Z niemieckim urzędem skarbowym rozliczysz się z pomocą Borsuk Podatki. Wejdź na https://borsukpodatki.pl/zwrot-podatku-niemcy/ i dowiedz się więcej!

Zwrot podatku z Holandii – średni zwrot na poziomie 1300 euro. To naprawdę opłacalne!

W Holandii, tak jak i w Niemczech, jest możliwość ubiegania się o zwrot nadpłaconego podatku. System podatkowy w kraju tulipanów zezwala na rozliczenie podatku do 5 lat wstecz. Jeśli pracowałaś lub pracowałeś w Holandii legalnie, a Twój pracodawca odprowadzał za Ciebie składki, skontaktuj się z Borsuk Podatki, aby my pomożemy Ci w wypełnieniu wszystkich niezbędnych formalności. 

Motywacją do jak najszybszego rozliczenia jest fakt, że w Niderlandach obowiązują kary finansowe za brak wysłania zeznania podatkowego. W tym celu należy trzymać się ustalonych terminów przez prawo. Niezameldowani muszą niezwłocznie rozliczyć się z Belastingdienst do dnia 1 lipca. Z kolei osoby z meldunkiem zobowiązani są przestrzegać terminu do 1 maja. Przejdź na stronę https://borsukpodatki.pl/zwrot-podatku-holandia/ i rozlicz się z podatku już teraz!

Borsuk Podatki – ponad 150 milionów euro odzyskanych dla Polaków przez 20 lat

Borsuk Podatki należy do najdłużej działających biur rozliczeń zagranicznych w naszym kraju. Przez ponad 20 lat działalności odzyskaliśmy wiele milionów euro z takich krajów jak: Holandia, Niemcy, Belgia, Czechy, Austria czy Norwegia. Zatrudniamy wielu ekspertów z dziedziny prawa podatkowego wymienionych krajów i pomagamy Polakom maksymalnie skrócić czas oczekiwania na zwrot podatku. 

Szukasz biura podatkowego, które jest skuteczne i rzetelne? Skontaktuj się z Borsuk Podatki. Napisz formularz lub zadzwoń, dostarcz nam dokumenty, a my zajmiemy się resztą. Zapraszamy!

(fot. nadesłane)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*