Małgorzata Rozenek-Majdan założyła własną markę odzieżową. Co ją wyróżnia?
Styl

Małgorzata Rozenek-Majdan założyła własną markę odzieżową. Co ją wyróżnia?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

„Mrs Drama” oferuje basicowe ubrania szyte w Polsce. Jak zapewnia gwiazda materiały, z których powstają jej produkty są najwyższej jakości.

Marka modowa od polskiej celebrytki to ubrania tylko dla kobiet. Małgorzata Rozenek-Majdan zapewnia na oficjalnej stronie firmy, że uwielbia kobiety, tworzy dla nich ubrania, które mają podkreślać ich piękno oraz niezależność od noszonego rozmiaru. Pomysł na stworzenie linii odzieży towarzyszył gwieździe od dawna, jednak dopiero teraz udało się go w pełni zrealizować. Jak zapewnia informacja na stronie projekty „Mrs Drama” powstały z szlachetnych materiałów, a ich produkcja odbyła się na terenie Polski. Wysoki prestiż marki przekłada się także na ceny konkretnych ubrań.

Nowa kolekcja od Mrs.Drama

Modele strojów dostępne są w rozmiarach od S do XL. W ofercie sklepu znajdują się proste w designie oraz klasyczne w kolorach ubrania. Najtańszym produktem jest T-shirt, który kosztuje 119 złotych i jest dostępny w czerni lub bieli. Za marynarkę trzeba zapłacić 499 złotych, za szal 329 złotych, za kardigan prawie 600 złotych, a za oversizową bluzę ponad 300 złotych. Ubrania można już zamawiać na oficjalnej stronie marki.

Fot. Karol Serewis/Gallo Images/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Sposoby na rozdwajające się końcówki włosów
Sposoby na rozdwajające się końcówki włosów
Rozdwajające się końcówki włosów to problem wielu kobiet. Sprawdź, jak można temu zapobiec.
Czy w Holandii brakuje rąk do pracy? Sprawdzamy sytuację na rynku pracy
Czy w Holandii brakuje rąk do pracy? Sprawdzamy sytuację na rynku pracy
Holandia jest krajem, która pod względem liczby ludności oscyluje wokół 18 mln osób. To dwa razy mniej niż Polska.
Jak nie przejmować się opinią innych?
Jak nie przejmować się opinią innych?
Opinie innych ludzi często wpływają na nasze życie i decyzje, co może prowadzić do lęku, niepokoju i poczucia niepewności. Chociaż opinie innych mogą być pomocne w podejmowaniu decyzji, skupienie zbyt dużej uwagi na to, co mówią inni, może nas ograniczać i wpędzać w poczucie niepokoju. Jak nie przejmować się opinią innych i zyskać większą pewność siebie?
Ostatnie wpisy