Konferencja TEDx Warsaw Women już w najbliższą sobotę!
Rozwój osobisty

Konferencja TEDx Warsaw Women już w najbliższą sobotę!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wydarzenie odbywa się w przestrzeni wirtualnej i w tym roku poruszy zagadnienie kobiety nieustraszonej!

Konferencja rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa do około 15.30. Możliwość uczestnictwa w przygotowanych wydarzeniach jest płatna. Dostęp można zakupić na Facebooku wydarzenia za 30 złotych, a organizatorzy ze swojej strony gwarantują, że nie będzie to tylko bierne obserwowanie wystąpień, a możliwość aktywnego uczestnictwa w konferencji. Tegoroczna edycja jest nastawiona na opowieść o nowoczesnych, odważnych, inspirujących i aktywnych społecznie kobietach. Wśród 12 prelegentów można znaleźć aktorkę Julię Pietruchę, publicystę ekonomicznego Kamila Fajfera, polską pływaczkę olimpijską Joannę Budzis, trenerkę zarządzania komunikacją Magdalenę Kiefering czy 17-letnią Krysię Paszko, która założyła markę kosmetyczną pomagającą ofiarom przemocy domowej. Konferencję uświetnią także liczne występy artystyczne między innymi Klubu Komediowego, Laboratorium Pieśni czy Agi Jensen.

Czym zajmuje się TEDx?

TED to amerykańska organizacja non-profit, która zajmuje się organizacją konferencji naukowych. Spotkania są poświęcone nowych technologiom, medycynie, nauce, problemom społecznym, samorozwoju czy rozrywce. Fundacja TED „rozpowszechnia pomysły, które warto promować”, a TEDx robi to na gruncie lokalnym. Mniejsze filie organizują konferencje, wydarzenia, spotkania i wykłady dla mniejszych społeczności. Jedną z takich inicjatyw jest TEDx Warsaw Women.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Poznaj swoje ciało i uprawiaj jogę ze specjalistami!
Poznaj swoje ciało i uprawiaj jogę ze specjalistami!
Zadbaj o swój kręgosłup i skorzystaj z wiedzy studentów medycyny poznańskiego uniwersytetu!
Jakie systemy telekomunikacyjne powinny być w biurze?
Jakie systemy telekomunikacyjne powinny być w biurze?
Podstawą każdego w pełni profesjonalnego biura jest sprawna komunikacja. Jakie systemy warto wdrożyć, by zapewnić wydajną współpracę personelu? Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na rozwiązania z zakresu telekomunikacji.
Dlaczego warto stosować afirmacje?
Dlaczego warto stosować afirmacje?
A gdyby tak przeprowadzić detoks umysłu i pozbyć się negatywu? Poznaj moc afirmacji i pozwól, by odmieniły Twoje życie!
Ostatnie wpisy