Mikrokoncert Sanah on-line
Lifestyle

Mikrokoncert Sanah on-line

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Młoda artystka wystąpi w ramach serii Empik premiera online.

Sanah została zaproszona do rozmowy z Agnieszką Szydłowską z okazji promocji swojego drugiego studyjnego albumu „Irenka”. Najpopularniejsza w ubiegłym roku artystka po udanym debiucie w postaci krążka „Królowa Dram” wydaje nową płytę, o której opowie podczas spotkania. Wokalista zaśpiewa także kilka utworów, w tym single z nowej płyty. Uczestnicy transmisji live prowadzonej na Facebookowym profilu sklepu Empik będą mogli w komentarzach zadawać pytania i uczestniczyć w rozmowie. Początek wydarzenia zaplanowano na jutrzejszy wieczór o godzinie 19:00.

Nagrodzona artystka

W ubiegłym roku Sanah otrzymała większość najważniejszych polskich nagród muzycznych oraz nominacji. 23-letnią artystkę za jej debiutancki krążek wyróżniono na Festiwalu Muzycznym w Opolu i podczas gali wręczenia nagród Bestsellery Empiku. Wokalistka uzyskała także nominację do Fryderyków, MTV Europe Music Awards czy Nickelodeon Kids Choice Awards. Jutro na rynek trafia „Irenka” promowana przez singiel ” etc. (na disco)”

Fot. Maciek Rychlicki/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zasłony do sypialni – jakie wybrać?
Zasłony do sypialni – jakie wybrać?
W sypialni warto zadbać nie tylko o piękne poduszki, czy pled na łóżko. Dekorację stanowią również zasłony. Sprawdź, jak je wybrać, by idealnie dopełnić design wnętrza.
Jak wybrać pierścionek zaręczynowy bez dodatkowych ozdób?
Jak wybrać pierścionek zaręczynowy bez dodatkowych ozdób?
Artykuł przedstawia niezbędne kroki do wyboru idealnego pierścionka zaręczynowego bez dodatkowych ozdób. Wskazówki odnośnie doboru materiału, rozmiaru i kształtu kamienia.
Jak upiąć włosy na przyjęcie wieczorowe?
Jak upiąć włosy na przyjęcie wieczorowe?
Impreza firmowa, wesele czy przyjęcie urodzinowe to uroczystości, które wymagają stylizacji nienagannej fryzury. Dowiedz się, jakie upięcia są trendy oraz jak zabrać się za ich wykonanie!
Ostatnie wpisy