Matthew McConaughey otworzył swój kanał na YouTube
Lifestyle

Matthew McConaughey otworzył swój kanał na YouTube

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Amerykański aktor zebrał już liczne grono subskrybentów.

Cieszący się duża sympatią pośród publiczności, hollywoodzki aktor zdecydował się na założenie swojego profilu na platformie YouTube. Artysta chce dodawać regularnie filmy, w których opowie o sobie i swoim życiu, swoich przekonaniach i obserwacjach towarzyszących mu na co dzień. Amerykańscy komentatorzy podkreślają, że założenie kanały może być początkiem ocieplania wizerunku Matthew McConaughey’a, który niedawno zdradził, że w przyszłości chciałby zostać gubernatorem Teksasu. Do tej pory profil nagrodzonego Oscarem aktora zaobserwowało prawie 350 tysięcy użytkowników. Powitalne nagranie rozpoczynające się klasyczną dla aktora kwestią ” Alright, Alright, Alright” ma ponad milion 300 tysięcy wyświetleń.

Działalność aktora

Matthew McConaughey udziela się charytatywnie od wielu lat. Przy okazji powstania kanału postanowił uruchomić zbiórkę funduszy, które zostaną przeznaczone na pomoc mieszkańcom Teksasu poszkodowanych w tegorocznych silnych mrozach. Zebrane dotychczas środki w postaci kilku tysięcy dolarów zostaną przekazane fundacji Just Keep Livin. Plany związane z polityką to nie jedyna droga , jaką chcę zrealizować aktor. W jednym ze opublikowanych filmów ogłosił także, że chciałby w przyszłości spróbować swoich możliwości w ulubionej dyscyplinie sportu – wrestlingu.

Fot. Gabriel Olsen/FilmMagic/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Prezent dla 12-latka – na jaką zabawkę postawić?
Prezent dla 12-latka – na jaką zabawkę postawić?
Wchodząc w wiek nastoletni, dzieci coraz rzadziej sięgają po standardowe zabawki. Znacząco ogranicza nam to możliwości wyboru prezentu dla 12-latka, dlatego musimy wykazać się nieco większą kreatywnością. Nie tak łatwo jest dopasować jakąś zabawkę dla dzieci powoli wkraczających w okres dojrzewania, dlatego przygotowaliśmy kilka uniwersalnych propozycji, z którymi warto się zapoznać przed dokonaniem zakupu.
Niezwykłe spotkanie online z Margaret Atwood
Niezwykłe spotkanie online z Margaret Atwood
Wyjątkowa rozmowa ze znakomitą pisarką i poetką już w najbliższą środę.
Kiedy potrzebny jest nam psychoterapeuta?
Kiedy potrzebny jest nam psychoterapeuta?
Psychoterapia to forma terapii, która koncentruje się na badaniu i zmianie zachowań, myśli i emocji, aby poprawić zdrowie psychiczne. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, kiedy potrzebujemy psychoterapeuty, ponieważ decyzja o rozpoczęciu terapii zależy od indywidualnych potrzeb i sytuacji każdej osoby.
Ostatnie wpisy