Matthew McConaughey otworzył swój kanał na YouTube
Lifestyle

Matthew McConaughey otworzył swój kanał na YouTube

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Amerykański aktor zebrał już liczne grono subskrybentów.

Cieszący się duża sympatią pośród publiczności, hollywoodzki aktor zdecydował się na założenie swojego profilu na platformie YouTube. Artysta chce dodawać regularnie filmy, w których opowie o sobie i swoim życiu, swoich przekonaniach i obserwacjach towarzyszących mu na co dzień. Amerykańscy komentatorzy podkreślają, że założenie kanały może być początkiem ocieplania wizerunku Matthew McConaughey’a, który niedawno zdradził, że w przyszłości chciałby zostać gubernatorem Teksasu. Do tej pory profil nagrodzonego Oscarem aktora zaobserwowało prawie 350 tysięcy użytkowników. Powitalne nagranie rozpoczynające się klasyczną dla aktora kwestią ” Alright, Alright, Alright” ma ponad milion 300 tysięcy wyświetleń.

Działalność aktora

Matthew McConaughey udziela się charytatywnie od wielu lat. Przy okazji powstania kanału postanowił uruchomić zbiórkę funduszy, które zostaną przeznaczone na pomoc mieszkańcom Teksasu poszkodowanych w tegorocznych silnych mrozach. Zebrane dotychczas środki w postaci kilku tysięcy dolarów zostaną przekazane fundacji Just Keep Livin. Plany związane z polityką to nie jedyna droga , jaką chcę zrealizować aktor. W jednym ze opublikowanych filmów ogłosił także, że chciałby w przyszłości spróbować swoich możliwości w ulubionej dyscyplinie sportu – wrestlingu.

Fot. Gabriel Olsen/FilmMagic/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Balkon w stylu prowansalskim – jak urządzić?
Balkon w stylu prowansalskim – jak urządzić?
Balkon w tym stylu na pewno przeniesie cię do malowniczej Prowansji. Aby uzyskać taki efekt nie potrzebujesz dużych nakładów finansowych, a jedynie nieco wyobraźni. Podpowiemy, jak to zrobić!
Uzależnienie od telefonu – 5 symptomów, które mogą świadczyć o nałogu
Uzależnienie od telefonu – 5 symptomów, które mogą świadczyć o nałogu
Telefon komórkowy to współcześnie urządzenie, z którym rzadko się rozstajemy. Dzięki rozbudowanym funkcjom służy do nauki, pracy, rozrywki i komunikacji […]
Lifestyle: Świadome życie w harmonii z wartościami
Lifestyle: Świadome życie w harmonii z wartościami
Lifestyle, czyli styl życia, to koncepcja, która obejmuje nasze nawyki, wybory i preferencje, które kształtują nasze codzienne życie. W tym […]
Ostatnie wpisy