Jakie suknie ślubne będą modne w 2021 roku?
Styl

Jakie suknie ślubne będą modne w 2021 roku?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Najbliższy rok będzie obfity w wesela, gdyż większość z nich została przełożona z 2020 roku. Moda ślubna odżyje i wykreuje najpopularniejsze nurty. Trendy w nadchodzącym sezonie ślubnym nawiązują o tradycyjnych rozwiązań.

Koronka i odkryte plecy

Takie połączenie to wybór dla panien młodych, które są odważne i pewne siebie. Koronka dodaje kreacji subtelności i elegancji, jednocześnie stanowiąc element biżuterii. Wycięcie na plecach podkreśla talię panny młodej i nadaje sukience niepowtarzalnego kształtu.

Cielisty kolor

Współczesna moda ślubna odchodzi od tradycyjnej bieli. Projektanci sukien stawiają na kolor cielisty, naturalny, przypominający ciało panny młodej. Biel pojawia się w dodatkach lub koronce, która podkreśla elegancki charakter sukienki.

Lata 30.

Dotychczas najpopularniejszym stylem wśród sukien ślubnych było boho. Stało się ono nie tylko inspiracją do projektu sukni, ale także jako przewodni motyw całego wesela. W nadchodzącym sezonie do wiodących trendów dołączy klimat lat 30. Sukienki w tym stylu są bogato zdobione, wykonane z białego materiału z srebrnymi aplikacjami wzdłuż sukni.

Fot. Emma Bauso/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ekologia w domu – przydatne akcesoria
Ekologia w domu – przydatne akcesoria
Bycie eko to nie tylko moda, ale także bardzo odpowiedzialny i zdrowy styl życia. Dowiedz się, jakie akcesoria i gadżety pomogą Ci wprowadzić ekologiczne rozwiązania do Twojego domu.
Rozpoczęła się III edycja projektu „Uniwersytet Sukcesu”
Rozpoczęła się III edycja projektu „Uniwersytet Sukcesu”
Sprawdź jak działa jeden z najbardziej kobiecych projektów edukacyjnych w Polsce!
Walka z samotnością w miastach? Sprawdź, jakie rozwiązanie może okazać się pomocne
Walka z samotnością w miastach? Sprawdź, jakie rozwiązanie może okazać się pomocne
W dzisiejszych czasach, samotność jest jednym z najważniejszych wyzwań społecznych, z którymi borykają się mieszkańcy miast. Według statystyk, aż 73% ludzi w wieku 18-22 lat w USA i co czwarty dorosły Polak doświadcza tego problemu. Samotność jest uważana za chorobę XXI wieku, która wymaga działań mających na celu jej redukcję.
Ostatnie wpisy