Zegarek dla seniora – wybierz Galaxy Watch6
Styl

Zegarek dla seniora – wybierz Galaxy Watch6

Potrzebujesz ok. 5 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Smartwatch, czyli inteligentny zegarek, wydaje się być nie tylko modnym gadżetem dla młodzieży. To urządzenie, które może okazać się niezwykle przydatne dla osób starszych, stając się pomocą w codziennym życiu. Zegarek dla seniora powinien być jednak nie tylko funkcjonalny, ale również nieskomplikowany w obsłudze. I taki właśnie wydaje się być smartwatch Galaxy Watch6. Przyjrzymy się zatem bliżej jego funkcjom. Czy rzeczywiście będzie dobrym wyborem dla osoby starszej?

Czy zegarek dla seniora to dobry pomysł?

Zastanawiasz się, czy smartwatch dla seniora to dobry wybór? Korzyści płynące z użytkowania smartwatcha przez osoby starsze wydają się być nieocenione. Funkcje takie jak pomiar tętna czy przypomnienia o zażyciu leków [1], mogą znacząco przyczynić się do poprawy jakości życia i poczucia bezpieczeństwa. Warto także, aby smartwatch dla osoby starszej posiadał wbudowany czujnik PPG, mierzył tętno i rytm serca w trakcie noszenia. [2,3]

Smartwatch dla osoby starszej Galaxy Watch6 może również pomóc w codziennym funkcjonowaniu poprzez śledzenie snu i pomiar poziomu stresu. Funkcja śledzenia snu może pomóc zadbać o jakościowy odpoczynek, a zatem i lepsze samopoczucie w ciągu dnia. Nie musisz zdejmować Galaxy Watch6, kładąc się do łóżka – pozwól mu monitorować i analizować sen, aby mieć później możliwość poprawienia go. [4,5,6,7]

Zegarek dla seniora z gps – bezpieczeństwo przede wszystkim!

GPS w smartwatchu to funkcja, która wydaje się dawać poczucie bezpieczeństwa nie tylko użytkownikowi, ale i jego bliskim. Ta funkcja może okazać się pomocna, gdy senior zgubi drogę. Zintegrowany system GPS z aplikacją z mapą na zegarku może ułatwić seniorowi bycie zawsze na właściwej ścieżce. Bez względu na przygody, zegarek dla seniora z gps może pomóc w odnalezieniu drogi powrotnej do domu.

Smartwatch dla osoby starszej Galaxy Watch6 oferuje również funkcję SOS, która po pięciokrotnym naciśnięciu przycisku Home umożliwia powiadomienie służb ratunkowych w sytuacji zagrożenia, co powinno uczynić go jeszcze bardziej atrakcyjnym wyborem dla seniorów.[8,9,10]

Smartwatch dla seniora Galaxy Watch6

Korzystanie ze smartwatcha przez seniora ma swoje zalety. Może ułatwić monitorowanie zdrowia i aktywności fizycznej, zapewniać poczucie bezpieczeństwa dzięki funkcji GPS, a także pomagać w codziennym życiu poprzez przypomnienia i alarmy.

Modelem, który wydaje się spełniać te wszystkie wymagania, jest zegarek dla seniora Samsung Galaxy Watch6. Wiele nowoczesnych smartwatchy zdaje się łączyć w sobie nowoczesne technologie z łatwością obsługi, co czyni je świetnym wyborem dla seniorów.

Niezależnie, czy szukasz smartwatcha dla siebie, czy dla bliskiej Ci osoby starszej, zainteresuj się zegarkiem Galaxy Watch6. Dowiedz się więcej o funkcjach tego smartwatcha w sklepie Samsung.

 

 

[1] Smartwach Galaxy Watch6 nie jest przeznaczony do wykrywania, diagnozowania ani leczenia. Przeznaczony wyłącznie do ogólnych celów związanych z dobrym samopoczuciem i kondycją. Wszelkie informacje dotyczące zdrowia dostępne za pośrednictwem urządzenia i aplikacji nie powinny być traktowane jako porada medyczna. Użytkownicy powinni zasięgnąć porady lekarza.
[2] Alerty Stref tętna są przeznaczone wyłącznie do ogólnych celów związanych z dobrym samopoczuciem i kondycją. Nie są przeznaczone do wykrywania, diagnozowania, leczenia, monitorowania lub zarządzania jakimikolwiek stanami medycznymi lub chorobami. Wszelkie informacje dotyczące zdrowia dostępne za pośrednictwem urządzenia i aplikacji nie powinny być traktowane jako porada medyczna. Użytkownicy powinni zasięgnąć porady lekarza.
[3] Dostępność funkcji powiadamiania o nieregularnym rytmie serca (IHRN) może się różnić w zależności od kraju lub regionu. Ze względu na krajowe ograniczenia w uzyskaniu zatwierdzenia/rejestracji jako urządzenie medyczne (SaMD), funkcja ta działa tylko na zegarkach i smartfonach zakupionych w krajach, w których usługa jest obecnie dostępna (jednak usługa może być ograniczona, gdy użytkownicy podróżują do krajów nieobjętych usługą). Nie jest przeznaczony do powiadamiania o każdym epizodzie nieregularnego rytmu sugerującego migotanie przedsionków, a brak powiadomienia nie oznacza, że nie występuje żaden proces chorobowy. Nie jest przeznaczony dla użytkowników z innymi znanymi zaburzeniami rytmu serca lub użytkowników w wieku poniżej 22 lat. Użytkownicy nie powinni interpretować ani podejmować działań klinicznych w oparciu o dokonane prognozy bez konsultacji z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia.
[4] Wymaga aplikacji Samsung Health w wersji 6.24 lub nowszej.
[5] Galaxy Watch6 musi być sparowany ze smartfonem Samsung Galaxy z systemem Android 10.0 i co najmniej 1,5 GB pamięci.
[6] Funkcje śledzenia snu są przeznaczone wyłącznie do ogólnych celów związanych z dobrym samopoczuciem i kondycją. Nie są przeznaczone do wykrywania, diagnozowania, leczenia jakichkolwiek schorzeń lub zaburzeń snu. Pomiary służą wyłącznie do celów osobistych. W celu uzyskania porady należy skonsultować się z lekarzem.
[7] Trening snu wymaga danych dotyczących snu z co najmniej 7 dni, w tym 2 dni w weekendy.
[8] Galaxy Watch6 musi mieć zainstalowaną najnowszą wersję Wear OS.
[9] Funkcja wykrywania upadków musi być włączona w aplikacji Galaxy Wearable na smartfonie Galaxy, aby korzystać z funkcji wykrywania upadków na zegarku.
[10] Połączenie alarmowe wymaga połączenia sieciowego lub sparowania ze smartfonem Galaxy.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co ćwiczyć wiosną?
Co ćwiczyć wiosną?
Wiosna to bez wątpienia idealna pora roku na rozpoczęcie regularnych treningów. Podpowiadamy, co warto ćwiczyć, kiedy dni są dłuższe, a nasza motywacja większa.
Zalety stosowania wody kwiatowej
Zalety stosowania wody kwiatowej
Dowiedz się jak działają te naturalne substancje i dlaczego warto je wykorzystywać w codziennej pielęgnacji skóry twarzy oraz całego ciała.
Bezdech senny – przyczyny i objawy
Bezdech senny – przyczyny i objawy
Dowiedz się, czym jest bezdech senny oraz poznaj jego najczęstsze objawy i metody leczenia.
Ostatnie wpisy