Jak zadbać o swoje zdrowie w czasach pandemii? Konferencja online
Zdrowie i fitness

Jak zadbać o swoje zdrowie w czasach pandemii? Konferencja online

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W dniach 25-26.02 odbędą się VI Warszawskie Dni Promocji Zdrowia. Weź udział w wydarzeniu i dowiedz się, jak skutecznie dbać o siebie w dobie koronawirusa.

Tegoroczna edycja wydarzenia w całości zostanie przeniesiona się do Internetu. Spotkanie będzie okazją, aby korzystając z rzetelnych źródeł dowiedzieć się więcej na temat wpływu pandemii SARS-CoV-2 na nasze zdrowie. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się bowiem z uczestnikami eksperci z różnych dziedzin. Wśród prelegentów pojawią się m.in. lekarze, psychologowie oraz dietetycy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Konferencja będzie transmitowana na żywo w godz. 10.00-15.00 na profilu Facebook Fundacji Obywatele Zdrowo Zaangażowani.

Program konferencji

Tegoroczne wydarzenie będzie podzielone na kilka sekcji poświęconych różnym zagadnieniom. W programie pojawią się m.in. prelekcje dotyczące odpowiedniej diety i suplementacji, aktywności fizycznej, jak również higieny zdrowia psychicznego. Nie zabraknie też tematów skupionych wokół konsekwencji społecznych, jakie wywołuje pandemia. Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Koło Naukowe Zdrowia Publicznego we współpracy z fundacją Obywatele Zdrowo Zaangażowani, która zajmuje się szeroko rozumianą edukacją zdrowotną.

Fot. Anna Shvets/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*