Doda ogłosiła, że bierze rozwód!
Lifestyle

Doda ogłosiła, że bierze rozwód!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piosenkarka opublikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych informacje o decyzji rozstania z mężem Emilem Stępniem.

Dorota Rabczewska zaskoczyła swoich fanów wiadomością o rozstaniu z mężem. Razem z Emilem Stępniem byli małżeństwem 3 lata, jednak jako para byli widywani od 2016 roku, gdy poznali się na premierze spektaklu „Słownik ptaszków polskich”. Ich związek od początku nie należał do głośnych i medialnych, dlatego podobnie ma być w czasie rozwodu. Doda w swoim oświadczeniu zapowiedziała, ze nie ma zamiaru ujawniać powodu rozstania, a decyzja o rozwodzie jest przemyślana i ostateczna. Piosenkarka zdecydowała się na poinformowanie opinii publicznej o rozwodzie zanim uprzedzą ją portale plotkarskie czy osoby postronne.

„Dziewczyny z Dubaju”

Jesienią na ekranach polskich kin ma pojawić się film o modelkach i prostytutkach, które wyjeżdżały do Emiratów Arabskich do kontrowersyjnej pracy. Doda pracowała nad tym projektem razem z mężem, dlatego w swoim oświadczeniu podkreśliła, że decyzja o rozwodzie nie ma podłoża marketingowego i nie ma na celu wypromowania filmu.

Fot. Maciej Gillert/Gallo Images Poland/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak skutecznie wykorzystać umiejętności nabyte na kursie ACC w praktyce coachingowej?
Jak skutecznie wykorzystać umiejętności nabyte na kursie ACC w praktyce coachingowej?
W naszym najnowszym artykule dowiesz się, jak w praktyce wykorzystać umiejętności zdobyte na kursie ACC, a także jak zastosować je w zawodzie coacha.
W jakich sytuacjach może być potrzebna terapia?
W jakich sytuacjach może być potrzebna terapia?
Choroby natury psychicznej to we współczesnym świecie problem, który dotyka bardzo wiele osób. Psychoterapia jest ważnym elementem leczenia wielu zaburzeń. Zobacz, w jakich sytuacjach warto wybrać się do psychologa.
Powrót do lat 70.  z nową kolekcją od Sinsay
Powrót do lat 70. z nową kolekcją od Sinsay
Najnowsza kolekcja marki to połączenie retro i nowoczesności.
Ostatnie wpisy