Dziś przypada 10. rocznica ślubu Księcia Williama i Kate Middleton. Para opublikowała romantyczne fotografie!
Lifestyle

Dziś przypada 10. rocznica ślubu Księcia Williama i Kate Middleton. Para opublikowała romantyczne fotografie!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Historyczną ceremonię oglądało prawie 2 miliardy widzów na całym świecie, a wydarzenie określono w Wielkiej Brytanii mianem ślubu stulecia.

Para poznała się podczas studiów na Uniwersytecie St. Andrews w 2001 roku i od razu połączyła ich przyjaźń. O romantycznych relacjach nie było mowy, gdyż William i Kate trzymali się całą paczką studentów i obydwoje mieli innych partnerów. Choć Kate od początku przejawiła zainteresowanie księciem to on sam nie postrzegał dziewczyny jako kandydatki na żonę. Zmieniło się to podczas pokazu mody zorganizowanego na uczelni. Wówczas przyszła księżna wystąpiła w roli modelki w prześwitującej kreacji, która wpadła do gustu następcy brytyjskiego tronu. Para zaczęła się spotykać w 2003 roku i zamieszkała poza kampusem razem z grupą przyjaciół. Po 4 latach związek dopadł kryzys i młody William zdecydował, że nie jest gotowy na poważny związek, dlatego udał się na służbę w Królewskich Siłach Powietrznych. Jednak po kilku miesiącach mężczyzna zrozumiał swój błąd i poprosił ukochaną o wybaczenie. Do oświadczyn doszło niespodziewanie podczas wakacji w Kenii w trzy lata później.

10. rocznica ślubu marzeń

29 kwietnia 2011 roku odbyło się największe w nowoczesnej historii Windsorów wydarzenie, którego transmisję śledziły miliony widzów na całym świecie. Młoda para szybko doczekała się potomstwa. 2 lata po ślubie na świat przyszedł Książę George, w 2015 roku urodziła się jedyna do tej pory córka pary Charlotte, a 3 lata temu pojawił się najmłodszy syn Książę Louis. Z okazji 10. rocznicy ślubu Pary Książęcej Cambridge na profilu małżeństwa na Instagramie pojawiły się pamiątkowe fotografie wykonane w ramach specjalnej, rocznicowej sesji.

Fot. David Rowland – Pool/Getty Images Entertainment/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Toaletka – jaką wybrać idealną?
Toaletka – jaką wybrać idealną?
Wśród toaletek możemy znaleźć mnóstwo ciekawych propozycji – konsole toaletki, małe toaletki z lustrem, toaletki podwieszane. Sprawdź, jaki model będzie najlepszy!
Filmy i seriale, które powinna obejrzeć każda fanka mody
Filmy i seriale, które powinna obejrzeć każda fanka mody
Uwielbiasz filmy i seriale z modą w tle? Oto pozycje, które musisz znać.
Jak uchronić związek przed rutyną?
Jak uchronić związek przed rutyną?
Czujesz, że w Twoim związku zaczyna panować rutyna? Zobacz, jak ją pokonać!
Ostatnie wpisy