Rozpoczęła się III edycja projektu „Uniwersytet Sukcesu”
PsychologiaRozwój osobisty

Rozpoczęła się III edycja projektu „Uniwersytet Sukcesu”

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Edukacyjny program wspiera rozwój umiejętności i wiedzy młodych kobiet wchodzących na rynek pracy.

Kolejna już edycja wyjątkowego projektu jest organizowana przez Fundację Digital University, która zajmuje się edukacją w zakresie nowych technologii. „Uniwersytet Sukcesu” to inicjatywa kierowana do kobiet w wieku od 18. do 25. roku życia, które chcą rozpocząć swoją karierę zawodową, jako specjalistki od social mediów, marketingu on-line czy programistki. Podczas warsztatów uczestniki otrzymają niezbędną wiedzę nie tylko z doradztwa zawodowego, autoprezentacji czy zasad tworzenia CV, ale także z zakresu prawa autorskiego, psychologii, ochrony danych w internecie, Scrum oraz umiejętności pracy w grupie. Szkolenie jest bezpłatne, a możliwość udziału w nim jest przyznawana uczestniczkom na podstawie wysłanych przez nich zgłoszeń. W tym roku aplikacje można wysyłać do 31 maja. Najbardziej utalentowane z młodych kobiet otrzymają możliwość realizacji płatnego stażu w jednej z partnerskich firm.

Ambasadorowie projektu

III edycję programu edukacyjnego wspierają nie tylko cenieni pracodawcy, eksperci czy naukowcy, ale także znani muzycy, pisarze czy dziennikarze, którzy angażują się w promocję wyjątkowego projektu. W tym roku na nieustannie poszerzającej się liście ambasadorów „Uniwersytetu Sukcesu” znaleźli się Kayah, Sylwia Chutnik, Ralph Kamiński, Sonia Szklanowska, Ewa Gawryluk, Katarzyna Bosacka czy Patrycja Wieja.

Fot. Moose Photo/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Nasiona marihuany jako źródło naturalnych składników do kosmetyków
Nasiona marihuany jako źródło naturalnych składników do kosmetyków
Nasiona marihuany: Skarbnica naturalnych składników kosmetycznych. Odkryj ich potencjał w pielęgnacji skóry i walce z oznakami starzenia.
Jak zadbać o skórki wokół paznokci?
Jak zadbać o skórki wokół paznokci?
Niewłaściwa pielęgnacja skórek prowadzi do zadarć, krwawień, a nawet stanów zapalnych. Jak zatroszczyć się o skórki, by wyglądały zdrowo i estetycznie? Przeczytaj!
Co podarować fanom gadżetów? 7 pomysłów
Co podarować fanom gadżetów? 7 pomysłów
Poniżej kilka przydatnych pomysłów.
Ostatnie wpisy