Rozpoczęła się III edycja projektu „Uniwersytet Sukcesu”
PsychologiaRozwój osobisty

Rozpoczęła się III edycja projektu „Uniwersytet Sukcesu”

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Edukacyjny program wspiera rozwój umiejętności i wiedzy młodych kobiet wchodzących na rynek pracy.

Kolejna już edycja wyjątkowego projektu jest organizowana przez Fundację Digital University, która zajmuje się edukacją w zakresie nowych technologii. „Uniwersytet Sukcesu” to inicjatywa kierowana do kobiet w wieku od 18. do 25. roku życia, które chcą rozpocząć swoją karierę zawodową, jako specjalistki od social mediów, marketingu on-line czy programistki. Podczas warsztatów uczestniki otrzymają niezbędną wiedzę nie tylko z doradztwa zawodowego, autoprezentacji czy zasad tworzenia CV, ale także z zakresu prawa autorskiego, psychologii, ochrony danych w internecie, Scrum oraz umiejętności pracy w grupie. Szkolenie jest bezpłatne, a możliwość udziału w nim jest przyznawana uczestniczkom na podstawie wysłanych przez nich zgłoszeń. W tym roku aplikacje można wysyłać do 31 maja. Najbardziej utalentowane z młodych kobiet otrzymają możliwość realizacji płatnego stażu w jednej z partnerskich firm.

Ambasadorowie projektu

III edycję programu edukacyjnego wspierają nie tylko cenieni pracodawcy, eksperci czy naukowcy, ale także znani muzycy, pisarze czy dziennikarze, którzy angażują się w promocję wyjątkowego projektu. W tym roku na nieustannie poszerzającej się liście ambasadorów „Uniwersytetu Sukcesu” znaleźli się Kayah, Sylwia Chutnik, Ralph Kamiński, Sonia Szklanowska, Ewa Gawryluk, Katarzyna Bosacka czy Patrycja Wieja.

Fot. Moose Photo/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Najważniejsze informacje o grze w squasha
Najważniejsze informacje o grze w squasha
Może chciałbyś zacząć grać, ale nie znasz zasad? W takim razie opiszemy je dla Ciebie.
Doda ogłosiła, że bierze rozwód!
Doda ogłosiła, że bierze rozwód!
Znana piosenkarka wytłumaczyła, dlaczego sama dzieli się z fanami tą informacją!
Jak technologia wspiera dostępność przestrzeni dla osób ze specjalnymi potrzebami wzrokowymi
Jak technologia wspiera dostępność przestrzeni dla osób ze specjalnymi potrzebami wzrokowymi
Odkryj jak nowoczesna technologia przyczynia się do poprawy dostępności przestrzeni publicznych dla osób z trudnościami wzrokowymi. Zapoznaj się z innowacjami, które rewolucjonizują codzienność.
Ostatnie wpisy