Niezwykłe spotkanie online z Margaret Atwood
Lifestyle

Niezwykłe spotkanie online z Margaret Atwood

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesteś fanką twórczości Margaret Atwood? Literacki Sopot oraz Goyki 3 Art Inkubator zapraszają na wyjątkowe spotkanie z artystką, której książki biją rekordy popularności w wielu krajach.

Środowe wydarzenie ma symbolicznym rozpoczęciem obchodów festiwalu Literacki Sopot, który w tym roku będzie świętował swoje 10-lecie. Spotkanie odbędzie się w formie wirtualnej w środę 20 stycznia o godz. 17.45. a poprowadzi je pisarka, felietonistka i aktywistka Sylwia Chutnik. Transmisja będzie udostępniona na profilach FB festiwalu Literacki Sopot oraz Goyki 3 Art Inkubator. Rozmowa zostanie przetłumaczona symultanicznie na język polski oraz migowy.

O autorce

Margaret Atwood to kanadyjska pisarka, poetka oraz aktywistka społeczna i ekologiczna. Jest autorką ponad 50 książek beletrystycznych, jak również zbiorów poezji, opowiadań i książek dla dzieci. Ma na swoim koncie liczne nagrody literackie, w tym prestiżową Nagrodę Bookera w 2000 za książkę „Ślepy Zabójca” oraz w 2019 roku za „Testamenty”. Jednym z jej najbardziej znanych utworów jest antyutopijna „Opowieść podręcznej”, a oparty na niej amerykański serial telewizyjny o tym samym tytule w reżyserii w reżyserii Bruce’a Millera cieszy się dużym zainteresowaniem widzów na całym świecie.

Fot. Jason LaVeris/FilmMagic/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak odżywiać się jesienią?
Jak odżywiać się jesienią?
Właściwe odżywianie się jest istotne przez cały rok. Co jednak jeść jesienią, kiedy organizm jest narażony na liczne infekcje?
Stylizacja paznokci w domu — praktyczny niezbędnik
Stylizacja paznokci w domu — praktyczny niezbędnik
Chcesz, aby Twoje dłonie zawsze wyglądały zjawiskowo? Nic prostszego! Dowiedz się, jak wykonać modną stylizację paznokci bez konieczności wychodzenia z domu.
Co zrobić, gdy włosy zaczną wypadać?
Co zrobić, gdy włosy zaczną wypadać?
Borykasz się z problemem wypadających włosów? Zobacz, co robić.
Ostatnie wpisy