Niezwykłe spotkanie online z Margaret Atwood
Lifestyle

Niezwykłe spotkanie online z Margaret Atwood

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesteś fanką twórczości Margaret Atwood? Literacki Sopot oraz Goyki 3 Art Inkubator zapraszają na wyjątkowe spotkanie z artystką, której książki biją rekordy popularności w wielu krajach.

Środowe wydarzenie ma symbolicznym rozpoczęciem obchodów festiwalu Literacki Sopot, który w tym roku będzie świętował swoje 10-lecie. Spotkanie odbędzie się w formie wirtualnej w środę 20 stycznia o godz. 17.45. a poprowadzi je pisarka, felietonistka i aktywistka Sylwia Chutnik. Transmisja będzie udostępniona na profilach FB festiwalu Literacki Sopot oraz Goyki 3 Art Inkubator. Rozmowa zostanie przetłumaczona symultanicznie na język polski oraz migowy.

O autorce

Margaret Atwood to kanadyjska pisarka, poetka oraz aktywistka społeczna i ekologiczna. Jest autorką ponad 50 książek beletrystycznych, jak również zbiorów poezji, opowiadań i książek dla dzieci. Ma na swoim koncie liczne nagrody literackie, w tym prestiżową Nagrodę Bookera w 2000 za książkę „Ślepy Zabójca” oraz w 2019 roku za „Testamenty”. Jednym z jej najbardziej znanych utworów jest antyutopijna „Opowieść podręcznej”, a oparty na niej amerykański serial telewizyjny o tym samym tytule w reżyserii w reżyserii Bruce’a Millera cieszy się dużym zainteresowaniem widzów na całym świecie.

Fot. Jason LaVeris/FilmMagic/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Prezent dla 12-latka – na jaką zabawkę postawić?
Prezent dla 12-latka – na jaką zabawkę postawić?
Wchodząc w wiek nastoletni, dzieci coraz rzadziej sięgają po standardowe zabawki. Znacząco ogranicza nam to możliwości wyboru prezentu dla 12-latka, dlatego musimy wykazać się nieco większą kreatywnością. Nie tak łatwo jest dopasować jakąś zabawkę dla dzieci powoli wkraczających w okres dojrzewania, dlatego przygotowaliśmy kilka uniwersalnych propozycji, z którymi warto się zapoznać przed dokonaniem zakupu.
Jak wybrać odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny z punktów sprzedaży online?
Jak wybrać odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny z punktów sprzedaży online?
Odkryj, jak wyselekcjonować najlepszy sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny online, który odpowiada Twoim potrzebom. Dowiedz się, na co zwracać uwagę podczas zakupów i jak porównywać różne opcje.
Jak skomponować stylizację z ubraniami szytymi na zamówienie?
Jak skomponować stylizację z ubraniami szytymi na zamówienie?
Odkryj wszystko, co musisz wiedzieć o tworzeniu własnego, niepowtarzalnego stylu za pomocą ubrań szytych na zamówienie. Od wyboru tkanin przez kwestie krojów, kolory, dodatki - porady od doświadczonych stylistów.
Ostatnie wpisy