Polskie artystki na digital posterach na nowojorskim Times Square
Lifestyle

Polskie artystki na digital posterach na nowojorskim Times Square

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artystki wzięły udział w kampanii Spotify EQUAL, która promuje artystki w branży muzycznej na całym świecie.

W ramach inicjatywy powstały specjalne playlisty, na których można znaleźć muzykę artystek z różnych zakątków świata. Lokalne i międzynarodowe playlisty składają się z twórczości artystek z ponad 50 krajów. Co więcej platforma stworzyła także specjalne zestawienie muzyki w całości skomponowanej przez kobiety, które odpowiadają za tekst, muzykę, produkcję oraz wykonanie. Kampania reklamowa, która ma poszerzyć możliwości kobiet w branży muzycznej jest globalnym przedsięwzięciem, które dotarło aż na ulice Nowego Jorku. Spotify EQUAL wykupiło miejsce na elektronicznych bilbordach, na których pokazano bohaterki inicjatywy.

Polskę reprezentują dwie artystki: Monika Brodka oraz LUNA. Artystki mają zmieniać się co miesiąc, a ich fotografie będą pokazywane na okładce globalnej playlisty. Dzięki takiej promocji artystki mają szansę na zwiększenie swoich zasięgów oraz trafienie do nowej, szerszej publiczności za granicą. Na bilbordzie na Times Square pojawiła się Brodka, która promuje swój najnowszy album.

Jako reprezentantka Czech wystąpiła także Ewa Farna. Polsko-czeska artystka wydała ostatnio singiel, który wpisuje się w nurt ruchu ciałopozytywności. W swojej twórczości zwraca uwagę na komfort swojego ciała, zdrowie psychiczne oraz samoakceptację.

Zdjęcie główne: Tabatha Fireman/Redferns/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak radzić sobie z nadmierną potliwością?
Jak radzić sobie z nadmierną potliwością?
Masz krępujący problem z nadmiernym poceniem się? Postaraj się wprowadzić w życie kilka prostych zasad dotyczących higieny, zmień swoją dietę i zastosuj skuteczne, domowe sposoby leczenia. Odzyskaj swoją pewność siebie.
W czym pomoże podolog?
W czym pomoże podolog?
Kim jest podolog i czym się zajmuje? Czy może pomóc Ci z odciskami, cukrzycową stopą albo pękającymi piętami? Sprawdź, jak rozwiązywać problemy zdrowotne i pielęgnacyjne związane ze stopami!
Jak wygląda kurs językowy?
Jak wygląda kurs językowy?
Chcesz zapisać się na kurs językowy, jednak nie wiesz, czego możesz się na nim spodziewać? Podpowiadamy, jak wyglądają kursy językowe!
Ostatnie wpisy