Jakie worki na śmieci wybrać?
Dom i ogród

Jakie worki na śmieci wybrać?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Worki na odpady występują w rozmaitych formach. Wybierając tę właściwą dla siebie, znacznie zwiększysz komfort codziennego życia. Na rynku dostępne są worki, które mają rozmaite pojemności i kolory, wyposażone w ułatwiające wynoszenie odpadów uszy lub taśmy ściągające. Możesz zdecydować się również na model o konkretnym zapachu. Zobacz już teraz, jakie worki znajdziesz w ofercie sklepów i wybierz najlepszy dla swojego gospodarstwa domowego.

Worki tradycyjne, z uszami, a może taśmą ściągającą?

Duże znaczenie, jeśli chodzi o wygodę wynoszenia śmieci, ma zamknięcie worka na odpady. Jakie warianty są dostępne? Możesz wybrać model tradycyjny, który nie jest wyposażony w dodatkowe elementy. Bardziej komfortową opcją będzie jednak worek na śmieci z uszami lub taśmą ściągającą. Dzięki takiemu dodatkowi łatwiej i bardziej higienicznie pozbędziesz się odpadów.

WieloWORKI – komfortowe rozwiązanie

Interesującym, pod względem komfortu użytkowania oraz higieniczności, modelem worków na śmieci są wieloWORKI. Wykonuje się je z wytrzymałej folii LDPE o dużej szczelności i grubości. Nie są umieszczone w rolce, tylko włożone jeden w drugi. W koszu na śmieci umieszcza się od razu cały pakiet worków. Dzięki temu po pozbyciu się jednego worka wypełnionego odpadami nie trzeba wkładać do śmietnika kolejnego. Jest to bardzo higieniczne i komfortowe rozwiązanie.

Worki na śmieci do segregacji

Obecnie do obowiązków w każdym gospodarstwie domowym należy segregacja odpadów. Podział śmieci ułatwiają kolory pojemników. Do niebieskiego worka należy wyrzucać papier, do zielonego – szkło, do żółtego – metale i tworzywa sztuczne, w brązowym trzeba umieścić odpady bio, a w czarnym – śmieci zmieszane. Tego rodzaju trwałe worki na śmieci znajdziesz w ofercie marki Stella: https://www.stella.com.pl/oferta/worki-na-smieci.

Worki zapachowe na odpady

Jeśli zależy Ci na tym, by zniwelować nieprzyjemny zapach śmieci, polecamy zakup zapachowych worków na odpady. Firma Stella oferuje na przykład worki FRESH o świeżym zapachu lub worki o zapachu lawendy.

Worki antybakteryjne na śmieci

Ciekawym modelem worków na odpady są worki antybakteryjne. Efektywnie ograniczają one rozwój bakterii coli oraz salmonelli. Dlatego warto się na nie zdecydować, jeśli wyjątkowo zależy Ci na czystym domu.

W artykule przywołaliśmy niektóre modele worków na odpady, które znajdziesz w sklepach. Do segregacji śmieci konieczne będą pojemniki występujące w rozmaitych kolorach. Jeśli zaś chodzi o komfortowe pozbywanie się odpadów, zainwestuj w worki z taśmą ściągającą, uszami lub wieloWORKI. Zdecyduj się na odpowiedni w swoim przypadku produkt i w wygodny sposób pozbywaj się śmieci!

Fot.: Possessed Photography/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Lifestyle: Świadome życie w harmonii z wartościami
Lifestyle: Świadome życie w harmonii z wartościami
Lifestyle, czyli styl życia, to koncepcja, która obejmuje nasze nawyki, wybory i preferencje, które kształtują nasze codzienne życie. W tym […]
Jak oryginalnie urządzić małe mieszkanie?
Jak oryginalnie urządzić małe mieszkanie?
Szukasz inspiracji przy urządzaniu małego mieszkania, ale wszystkie popularne style wymagają dużej przestrzeni? Zobacz, jak urządzić małe mieszkanie w oryginalny sposób.
Jak rozpoznać rodzaj swoich włosów?
Jak rozpoznać rodzaj swoich włosów?
Rozpoznaj swój rodzaj włosów i ciesz się piękną czupryną! Odkryj, czy masz suche, tłuste, kręcone, proste, normalne czy cienkie włosy. Pielęgnacja na miarę potrzeb!
Ostatnie wpisy