Co zrobić, aby prezent stał się wyjątkowy?
Lifestyle

Co zrobić, aby prezent stał się wyjątkowy?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Najlepsze prezenty, to te od serca – wyjątkowe i niepowtarzalne. Jednak, co zrobić, aby podarunek stał się właśnie taki? Podpowiadamy, jak spersonalizować podarunek, aby był on absolutnie  unikatowy.

Wyjątkowe prezenty, są najlepsze i cieszą najbardziej. Jednak jak tak naprawdę jest niepowtarzalny podarunek? Podpowiadamy!

Spersonalizowane podarunki

Najlepszym sposobem na wyjątkowy i niepowtarzalny prezent, jest personalizacja. Jednak jakie spersonalizowane podarunki będą najlepsze?

Custom ubrań

Świetnym prezentem tego typu będą na przykład customizowane ubrania. Jeśli masz zdolności plastyczne, to z powodzeniem możesz zrobić je samemu, a jeśli nie czujesz się na siłach, to jest wiele osób zajmujących się malowaniem ubrań na zamówienie. Zastanów się jakie filmy lub książki lubi osoba, którą chcesz obdarować. Może ma jakąś ulubioną postać albo coś szczególnego Ci się z nią kojarzy? Zrób więc projekt customu nawiązujący do jego/jej preferencji. Taka odzież, na przykład kurtka, będą absolutnie niepowtarzalnym prezentem. 

Grawer

Innym pomysłem na spersonalizowany prezent jest także grawer. Możesz go umieścić tradycyjnie na biżuterii, na przykład wybierając bransoletki Nomination, ale ciekawym pomysłem będą także zapalniczki z grawerem.

Kamienie szlachetne i kryształy

Jeśli chcesz podarować ciekawy prezent o wyjątkowym charakterze, to możesz także postawić na kryształy i kamienie szlachetne. Czy wiesz, że każdy znak zodiaku posiada kryształ, który pozytywnie na niego wpływa? Możesz więc sprawdzić, który z kamieni będzie najlepszy i na przykład zdecydować się na prezenty z bursztynem.

Klasyczne prezenty z dedykacją

Warto też zauważyć, że na niektóre okazje zazwyczaj dajemy bardzo konkretne prezenty. Na przykład typowym podarunkiem na zakończenie szkoły lub studiów jest pióro wieczne. Również taki klasyczny prezent może stać się niepowtrzalny, jeśli go nieco spersonalizujesz, na przykład za pomocą dedykacji. Dzięki temu będzie to wyjątkowy prezent, który nie tylko będzie służył obdarowanemu przez długie lata, ale także będzie świetną pamiątką.

Pięknie oprawione zdjęcia

Jeszcze innym sposobem na wyjątkowy i niepowtarzalny prezent są zdjęcia. W końcu wszystkie chwile, które spędziłeś wspólnie z osobą, którą  chcesz obdarować trakcie właśnie były. Możesz więc własnoręcznie zrobić ramkę lub album z wybranymi zdjęciami, a będziesz mieć pewność, że obdarowana osoba się ucieszy. 

Prezenty niespodzianki

Jeśli chcesz, aby prezent był naprawdę jedyny w swoim rodzaju, możesz też zdecydować się na niespodziankę. Przecież prezenty można dawać nie tylko z okazji urodzin czy świąt. Takie prezenty podarowane bez okazji z pewnością ucieszą bliską Ci osobę i sprawią jej niespodziankę. Pamiętaj też, że taki prezent wcale nie musi być wielki i kosztowny – wystarczy mała rzecz taka jak breloczek, magnes lub kwiatek, która będzie gestem prosto z serca. 

Prezent przekazywany z pokolenia na pokolenie

Doskonałym pomysłem na podarunek na przykład z okazji ślubu lub osiemnastych urodzin, jest także prezent, który przekazywany jest w Twojej rodzinie z pokolenia na pokolenia. Często posiadamy takie rodzinne pamiątki, które będą doskonałe w roli sentymentalnego podarunku.

Zdjęcie główne: RODNAE Productions/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czym jest cytrynian magnezu? Korzyści i zastosowanie tego składnika
Czym jest cytrynian magnezu? Korzyści i zastosowanie tego składnika
Cytrynian magnezu: korzystny suplement dla zdrowia i równowagi organizmu.
„120 twarzy Marty Frej” – premiera książki
„120 twarzy Marty Frej” – premiera książki
Książka z ilustracjami popularnej malarki ukaże się już w najbliższą środę.
5 książek dla fashionistek
5 książek dla fashionistek
Książki o modzie można podzielić na wiele gatunków: biografie, pamiętniki, szkice historyczne i poradniki. Na jakie tytuły warto zwrócić uwagę? Podpowiadamy!
Ostatnie wpisy