RE.DESIGN – nowa limitowana kolekcja od Reserved
Styl

RE.DESIGN – nowa limitowana kolekcja od Reserved

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Autentyczność – to motyw przewodni najnowszej kolekcji, która powstała we współpracy z generacją Z w Polsce.

Dwunastu przedstawicieli generacji Z nie tylko brało udział w powstawaniu najnowszej kolekcji marki Reserved, ale też sami stali się jej ambasadorami. Jest ona zbiorem ich upodobań oraz fascynacji, idealnie oddając charakter tego pokolenia, które wyróżnia otwartość, bezkompromisowość oraz śmiałość. W kolekcji zderzają się różne style i estetyki. Możemy zobaczyć tu m.in. elementy zaczerpnięte z rękodzieła, streetwear czy vintage. Jak podkreśla marka ma ona dopiero zapoczątkować kolejne działania, które będzie można na bieżąco śledzić pod dedykowanym hashtagiem #PolishGenZ.

– Pokolenie Z jest szczególnie połączone ze swoim otoczeniem. Bardzo świadomi wydarzeń dziejących się na świecie, dzięki ciągłemu połączeniu poprzez media społecznościowe i Internet używamy aktywizmu, aby rozwiązywać problemy, które widzimy w społeczeństwie. Wierzę też, że moje pokolenie jest najbardziej kreatywne dzięki środowisku, w jakim dorastaliśmy. Starsze pokolenia nauczane były kreatywności podczas zajęć; chcąc dowiedzieć się więcej, musiały zrobić to na własna rękę. Pokolenie Z jako pierwsze dostało możliwość odbioru ciągłego napływu inspiracji dzięki łatwemu dostępowi do tego typu informacji

podkreśla Zuza Kacperczyk, studentka grafiki w Londynie i jedna ze współtwórczyń kolekcji.
fot. materiały prasowe

W linii damskiej można zauważyć powrót do minionych dekad. Znajdziemy w niej m.in. motywy vintage, kratkę i szydełkowe wzory,  a wszystko to utrzymane w radosnych barwach. Uwagę zwracają spodnie dzwony, spódniczki w kształcie trapezu i sukienki o linii A. Linia męska również inspirowana jest stylem vintage, w którym dominują przygaszone barwy. W związku z tym, że generacja Z ubiera się na co dzień w to, na co ma ochotę bez względu na pogodę, wiele propozycji okryć wierzchnich można z powodzeniem nosić przez cały rok mimo różnych warunków.

Fot. materiały prasowe Reserved

– Jesteśmy udoskonaloną hybrydą wcześniejszego pokolenia. Weźmy na przykład naszych rodziców: dzisiejsza technologia nie jest im tak niezbędna do życia jak nam – generacji Z, która dopiero wkracza na nowy rynek i ta świadomość technologii jest pożądana, a wręcz konieczna. Ponadto generacja Z potrzebuje nadzwyczaj dużo doświadczeń oraz bodźców ruchowych lub emocjonalnych, a co za tym idzie, jesteśmy ciekawi życia, próbujemy nowych rzeczy, potrzebujemy wyzwań. Nie wykluczam innych pokoleń z takiego typu zachowania, lecz jestem pewny ze to na pewno charakteryzuje nasze.

dodaje o swoim pokoleniu absolwent szkoły filmowej Miłosz Kulesza.

Analogowa sesja wizerunkowa ukazuje bohaterów w codziennym, naturalnym środowisku – w domu, pracy, podczas odpoczynku itp. Za jej realizację odpowiada Bartek Wieczorek.

Fot. materiały prasowe Reserved

Fot. materiały prasowe Reserved

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co mówi o Tobie wystrój Twojego domu?
Co mówi o Tobie wystrój Twojego domu?
Twoje mieszkanie może powiedzieć o Tobie więcej, niż się spodziewasz. Zobacz, co o Twojej osobowości zdradzają poszczególne elementy wnętrza.
Sklep Życia – Twoje miejsce na zdrowie i urodę
Sklep Życia – Twoje miejsce na zdrowie i urodę
Sklep Życia to sklep internetowy, który oferuje szeroki wybór produktów z zakresu zdrowia i urody.
Moda na naturalność. Delikatny makijaż krok po kroku
Moda na naturalność. Delikatny makijaż krok po kroku
Lubisz naturalność? Sprawdź, jak wykonać lekki, naturalny makijaż!
Ostatnie wpisy