RE.DESIGN – nowa limitowana kolekcja od Reserved
Styl

RE.DESIGN – nowa limitowana kolekcja od Reserved

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Autentyczność – to motyw przewodni najnowszej kolekcji, która powstała we współpracy z generacją Z w Polsce.

Dwunastu przedstawicieli generacji Z nie tylko brało udział w powstawaniu najnowszej kolekcji marki Reserved, ale też sami stali się jej ambasadorami. Jest ona zbiorem ich upodobań oraz fascynacji, idealnie oddając charakter tego pokolenia, które wyróżnia otwartość, bezkompromisowość oraz śmiałość. W kolekcji zderzają się różne style i estetyki. Możemy zobaczyć tu m.in. elementy zaczerpnięte z rękodzieła, streetwear czy vintage. Jak podkreśla marka ma ona dopiero zapoczątkować kolejne działania, które będzie można na bieżąco śledzić pod dedykowanym hashtagiem #PolishGenZ.

– Pokolenie Z jest szczególnie połączone ze swoim otoczeniem. Bardzo świadomi wydarzeń dziejących się na świecie, dzięki ciągłemu połączeniu poprzez media społecznościowe i Internet używamy aktywizmu, aby rozwiązywać problemy, które widzimy w społeczeństwie. Wierzę też, że moje pokolenie jest najbardziej kreatywne dzięki środowisku, w jakim dorastaliśmy. Starsze pokolenia nauczane były kreatywności podczas zajęć; chcąc dowiedzieć się więcej, musiały zrobić to na własna rękę. Pokolenie Z jako pierwsze dostało możliwość odbioru ciągłego napływu inspiracji dzięki łatwemu dostępowi do tego typu informacji

podkreśla Zuza Kacperczyk, studentka grafiki w Londynie i jedna ze współtwórczyń kolekcji.
fot. materiały prasowe

W linii damskiej można zauważyć powrót do minionych dekad. Znajdziemy w niej m.in. motywy vintage, kratkę i szydełkowe wzory,  a wszystko to utrzymane w radosnych barwach. Uwagę zwracają spodnie dzwony, spódniczki w kształcie trapezu i sukienki o linii A. Linia męska również inspirowana jest stylem vintage, w którym dominują przygaszone barwy. W związku z tym, że generacja Z ubiera się na co dzień w to, na co ma ochotę bez względu na pogodę, wiele propozycji okryć wierzchnich można z powodzeniem nosić przez cały rok mimo różnych warunków.

Fot. materiały prasowe Reserved

– Jesteśmy udoskonaloną hybrydą wcześniejszego pokolenia. Weźmy na przykład naszych rodziców: dzisiejsza technologia nie jest im tak niezbędna do życia jak nam – generacji Z, która dopiero wkracza na nowy rynek i ta świadomość technologii jest pożądana, a wręcz konieczna. Ponadto generacja Z potrzebuje nadzwyczaj dużo doświadczeń oraz bodźców ruchowych lub emocjonalnych, a co za tym idzie, jesteśmy ciekawi życia, próbujemy nowych rzeczy, potrzebujemy wyzwań. Nie wykluczam innych pokoleń z takiego typu zachowania, lecz jestem pewny ze to na pewno charakteryzuje nasze.

dodaje o swoim pokoleniu absolwent szkoły filmowej Miłosz Kulesza.

Analogowa sesja wizerunkowa ukazuje bohaterów w codziennym, naturalnym środowisku – w domu, pracy, podczas odpoczynku itp. Za jej realizację odpowiada Bartek Wieczorek.

Fot. materiały prasowe Reserved

Fot. materiały prasowe Reserved

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Stroje na randkę, w których poczujesz się kobieco
Stroje na randkę, w których poczujesz się kobieco
Wybierasz się niedługo na randkę? Zobacz, jak stworzyć outfity, które podkreślą Twoją kobiecość i jak podnieść swoją pewność siebie przed spotkaniem.
Sprzęt do manicure – co jest niezbędne?
Sprzęt do manicure – co jest niezbędne?
Manicure to zabieg kosmetyczny, którego celem jest pielęgnacja paznokci i skórek wokół nich. Podczas zabiegu usuwa się martwy naskórek i skórki, wyrównuje i poleruje płytkę paznokcia, a także nakłada lakier i nałożenie odżywki, które nadają paznokciom zdrowy wygląd i zwiększają ich odporność. Manicure może być wykonywany w domu lub w salonie kosmetycznym przez profesjonalnego kosmetyczkę. W zależności od potrzeb i preferencji, istnieją różne rodzaje manicure, takie jak manicure klasyczny, hybrydowy, żelowy, japoński czy francuski.
Już wkrótce Dzień Chłopaka! Oto kilka sprawdzonych pomysłów na prezent
Już wkrótce Dzień Chłopaka! Oto kilka sprawdzonych pomysłów na prezent
Kluczem do udanego prezentu jest dopasowanie go do potrzeb i hobby drugiej połówki. Skorzystaj z naszych propozycji i zaplanuj idealny Dzień Chłopaka!
Ostatnie wpisy