Pasjonujesz się modą? Weź udział w kursie i zobacz, jak powstają trendy modowe
Styl

Pasjonujesz się modą? Weź udział w kursie i zobacz, jak powstają trendy modowe

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Poznańska Szkoła Mody FORMA organizuje kurs on-line, podczas którego dowiesz się jak zmieniały się style, jak tworzyły się modowe trendy i jak społeczne aspekty wpływały na ubiór.

Weekendowy kurs internetowy to oferta dla osób, które chcą nie tylko poznać historię mody, ale także ją zrozumieć. Program zajęć został podzielony na dwa dni. W pierwszym dniu prowadzący prelekcje Piotr Szaradowski zajmie się dwoma blokami czasowymi: 1919-1929 oraz 1929-1957 r. Drugi dzień wykładów został podzielony na lata 1957-1981 oraz od 1981 do dziś. Po podstawowych zajęciach odbędzie się podsumowanie wiedzy z całości kursu. Warsztaty z historii mody będą prowadzone głownie w formie wykładów, jednak organizatorzy zapewniają, że znajdzie się także czas na pytania i dyskusję z uczestnikami. Kurs trwa 20 godzin lekcyjnych i kosztuje 200 złotych.

Warsztaty z szycia

Kurs z historii mody to nie jedyne wydarzenia w ofercie Szkoły Mody FORMA. Placówka oferuje także liczne kursy z zakresu wykroju i szycia ubrań. Jednym z takich spotkań jest weekendowy kurs z szycia bluzy z kapturem oraz spodni typu Jogger. Każdy z uczestników będzie miał okazję przygotować własny komplet dresów, fachowo tworzyć projekt ubrać oraz w jaki sposób wykańczać dzianiny i stabilizować materiał. Szczegóły dotyczące kursu można znaleźć na oficjalnej stronie Szkoły Mody FORMA.

Fot. Melvin Buezo/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*