Redakcja

Joysy.pl to coś więcej niż portal. To wyjątkowe miejsce dla nowoczesnych kobiet, które podążają własną drogą i doskonale wiedzą, czego oczekują od życia.

Rozumiemy twoje potrzeby, wiemy, jak ważne jest dla Ciebie poczucie niezależności, wewnętrznej siły i zdobywanie nowych doświadczeń. Piszemy o rzeczach ważnych dla każdej współczesnej kobiety. U nas znajdziesz nie tylko inspiracje ze świata mody i urody, ale też psychologii czy zdrowego stylu życia.

Wejdź na joysy.pl i dołącz do grona kobiet, które są pewne siebie, przebojowe i świadome kreowania własnej rzeczywistości!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Anna Dobrut

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz posty autora

Karolina Baworowska

Karolina Baworowska

Dwujęzyczna copywriterka z wieloletnim stażem, która uwielbia podróże, koty, a także życie poza miastem. Multiinstrumentalistka, która pełni funkcję basistki, organistki, a także flecistki w kilku projektach muzycznych. Absolwentka filologii angielskiej i pasjonatka żeglarstwa.

Zobacz posty autora

Martyna Świerc

Martyna Świerc
Aktywna trzydziestolatka nieustannie dążąca do rozwoju swoich zawodowych kompetencji. Twórcza i przebojowa. Od ponad roku zgłębia tajniki tabaty.
Zobacz posty autora

joanna-nowak-275x275

Joanna Nowak

Copywriting stał się jej pasją jeszcze w trakcie studiów. Jest już absolwentką filologii polskiej ze specjalnością dziennikarską i dziennikarstwa sportowego. W kręgu jej zainteresowań znajdują się współczesna literatura polska oraz siatkówka.
Zobacz posty autora

Kamil-Michaluk-275x275

Kamil Michaluk

Historyk i ekonomista, kończy doktorat. Zajął się copywritingiem, bo ceni sobie niezależność, kreatywną pracę i jest ciekawy świata. Pisze teksty dla ogólnopolskich tytułów – najczęściej dotyczące biznesu i kultury, ale też życia codziennego. W wolnych chwilach pasjonat ekologicznych rozwiązań, zwierząt i prac w ogrodzie.

Zobacz posty autora