Redakcja

Joysy.pl to coś więcej niż portal. To wyjątkowe miejsce dla nowoczesnych kobiet, które podążają własną drogą i doskonale wiedzą, czego oczekują od życia.

Rozumiemy twoje potrzeby, wiemy, jak ważne jest dla Ciebie poczucie niezależności, wewnętrznej siły i zdobywanie nowych doświadczeń. Piszemy o rzeczach ważnych dla każdej współczesnej kobiety. U nas znajdziesz nie tylko inspiracje ze świata mody i urody, ale też psychologii czy zdrowego stylu życia.

Wejdź na joysy.pl i dołącz do grona kobiet, które są pewne siebie, przebojowe i świadome kreowania własnej rzeczywistości!

Weronika-Misiuk

Weronika Misiuk

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz animacji kultury. Autorka licznych artykułów o tematyce lifestylowej. Współpracowała m.in. z Grupą Wirtualna Polska oraz Grupą Eurozet. Prywatnie miłośniczka muzyki alternatywnej oraz kultury skandynawskiej.
w.misiuk@bluewhalepress.pl
Zobacz posty autora

Karolina-Kac

Karolina Kac

Studentka drugiego roku studiów Marketingu i Sprzedaży, na specjalności Marketing i nowe media. Dzięki studiom i samozaparciu, wciąż zdobywa nową wiedzę i doświadczenie, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach, aby w przyszłości stać się cenionym i wysoko wykwalifikowanym pracownikiem w swojej dziedzinie. Od ponad roku zajmuje się pisaniem tekstów, co jest również jej największą pasją. Oprócz pracy pełnej wyzwań, uwielbia czytać dobrze skonstruowane thrillery psychologiczne i uprawiać sport.
Zobacz posty autora

Justyna-Deren

Justyna Dereń
Przygodę z copywritingiem rozpoczęła zaraz po studiach, w 2013 roku. W kręgu jej zainteresowań znajdują się tematy związane ze zdrowiem, modą, urodą i aranżacją wnętrz. Prywatnie, pasjonatka zdrowego odżywiania, fitness i dobrej książki.
Zobacz posty autora

joanna-nowak-275x275

Joanna Nowak

Copywriting stał się jej pasją jeszcze w trakcie studiów. Jest już absolwentką filologii polskiej ze specjalnością dziennikarską i dziennikarstwa sportowego. W kręgu jej zainteresowań znajdują się współczesna literatura polska oraz siatkówka.
Zobacz posty autora

Kamil-Michaluk-275x275

Kamil Michaluk

Historyk i ekonomista, kończy doktorat. Zajął się copywritingiem, bo ceni sobie niezależność, kreatywną pracę i jest ciekawy świata. Pisze teksty dla ogólnopolskich tytułów – najczęściej dotyczące biznesu i kultury, ale też życia codziennego. W wolnych chwilach pasjonat ekologicznych rozwiązań, zwierząt i prac w ogrodzie.

Zobacz posty autora

anna-dobrut

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz posty autora